Jaś Kapela oblał Daniela Rutkowskiego lubrykantem. Gwiazdor KSW był o krok od rękoczynów | KOLOSEUM

2022-09-28 9:25

Konferencja przed Prime Show MMA 4 przeszła do historii. Podczas tego wydarzenia nie brakowało spięć, które z bliska obserwował jeden z bohaterów sobotniej gali - Daniel Rutkowski. Profesjonalny zawodnik i gwiazdor KSW nie ukrywa, że freak fighty nie są jego światem, czego boleśnie doświadczył. Jaś Kapela przypadkowo oblał go lubrykantem. "Rutek" przyznał przed kamerą "Super Expressu", że był o krok od rękoczynów.

Jeszcze w sierpniu Daniel Rutkowski bił się na gali KSW 73 z Reginaldo Vieirą. W co-main evencie gali na warszawskim Torwarze odniósł ważne zwycięstwo po wcześniejszej porażce z Salahdine'em Parnasse'em w walce o pas KSW w wadze piórkowej. Mało kto przypuszczał, że "Rutek" wróci do klatki po nieco ponad miesiącu i to w świecie freak fightów. Tymczasem były mistrz FEN i Babilon MMA podpisał kontrakt z federacją Prime Show MMA i już 1 października stoczy pojedynek dla freakowej organizacji. Skrzyżuje rękawice na zasadach boksu z Piotrem Pająkiem, uznawanym za czołowego polskiego freak-fightera. Obaj zawodnicy podchodzą do tego wyzwania na sportowo i darzą się dużym szacunkiem, ale z bliska są świadkami zadym, które rozgrzewają internet. "Rutek" boleśnie tego doświadczył podczas ostatniej konferencji przed PRIME 3.

Jaś Kapela oblał Daniela Rutkowskiego lubrykantem. Gwiazdor KSW był o krok od rękoczynów

Zawodnik KSW uczestniczył w panelu z "Bagietą", który został zaatakowany przez Jasia Kapelę. Lewicowy aktywista oblał go lubrykantem, po czym doszło do spięcia. Kapela dość szybko oddalił się od rywala, ale postanowił... rzucić w niego intymnym żelem. Nie pomyślał, że może w ten sposób skrzywdzić innych zawodników, siedzących pomiędzy "Bagietą" a nim. Tak też się stało, gdyż trochę żelu spadło na Rutkowskiego. Radomianin wyznał "Super Expressowi", że mocno go to zirytowało i był blisko rękoczynów!

- Kurna... Przez chwilę mi nerwy podskoczyły, ale wyluzowałem, bo go już nie było. Ciężko się o tym mówi. To jest patologia, po prostu. Niestety, trzeba to nazwać patologią - stwierdził. Kapelę po rzuceniu żelem szybko wyprowadziła ochrona. Czy gdyby nie to, skończyłby gorzej? - Przez chwilę tak, już go nie było. Kurczę, może bym mu wypłacił "liścia" i tylko tyle - zdradził "Rutek". 

W dalszej części rozmowy przyznał, że jego kontrakt z KSW pozwala mu na toczenie walk bokserskich dla innych federacji. W związku z tym nie otrzymał ultimatum podobnego do Marcina Wrzoska, który jako zawodnik KSW stoczył walkę we freak fightach i po porażce w boksie z "Don Kasjo" został zwolniony z profesjonalnej federacji. Rutkowski swój pojedynek bokserski we freakowym świecie stoczy już 1 października przed własną publicznością w Radomiu.

Pod wywiadem z Danielem Rutkowskim zobaczysz, jak mieszka Jaś Kapela:

Jaś Kapela oblał Daniela Rutkowskiego lubrykantem. Gwiazdor KSW był o krok od rękoczynów
Sonda
Kto wygra walkę Daniel Rutkowski - Piotr Pająk na PRIME SHOW MMA 3?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze