Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Ważne pytanie

Kamila Wybrańczyk dostała pytanie o zdrowie Artura Szpilki. Wyjawiła, jak czuje się jej narzeczony po operacji

2022-11-21 14:38

Artur Szpilka miał być gwiazdą styczniowej gali XTB KSW 78. Bokser miał zmierzyć się z Arturem Wrzoskiem w walce wieczoru, jednak jego przygotowania przerwała kontuzja. Jak sam zawodnik wyjaśnił w wideo opublikowanym w sieci, ból pleców, jaki odczuwał, był nie do zniesienia i musiał poddać się operacji. Teraz o zdrowie Szpilki fani zapytali... jego partnerkę Kamilę Wybrańczyk!

Artur Szpilka udanie rozpoczął przygodę z mieszanymi sztukami walki. Zawodnik z Wieliczki postanowił trochę odpocząć od boksu i rozpoczął starty w MMA. Ma za sobą już dwie udane walki – z Sergiejem Radczenko na KSW oraz z Denisem Załęckim na High League. Teraz miał zmierzyć się z bardzo ciekawym i groźnym przeciwnikiem, Arturem Wrzoskiem, który po latach walk w kickboxingu także postanowił sprawdzić się w MMA i na początek pokonał Tomasza Sararę. Walka Szpilki z Wrzoskiem zapowiadała się bardzo ciekawie, już wiadomo, że nie dojdzie do niej w styczniu na XTB KSW 78, z powodu kontuzji "Szpili". Fani są ciekawi, jak się czuje Artur Szpilka i postanowili zapytać o to nawet... Kamilę Wybrańczyk.

Kamila Wybrańczyk odpowiada na pytanie o narzeczonego, fani mogą być spokojni

Jak poinformowano w poście udostępnionym przez KSW na Facebooku, Artur Szpilka doznał kontuzji kręgosłupa. Brzmi groźne, ale wiele wskazuje na to, że Szpilka powinien spokojnie dojść do siebie. Fani są jednak spragnieni kolejnych informacji na tyle, że o zdrowie swojego ulubieńca pytają nawet Kamilę Wybrańczyk. Ta w specjalnej sesji na Instagramie umożliwiła zadawanie pytań przez fanów, jedno dotyczyło właśnie Szpilki i „Kamiszka” nie wzbraniała się przed odpowiedzią. - Dobrze, ale musi czekać na efekty, niestety, to nie jest takie hop-siup. (…) Tak to spoko - wyjaśniła krótko Kamila Wybrańczyk.

Narzeczone Artura Szpilki także startowała w MMA i ma na swoim koncie nawet więcej walk, niż Szpilka (oczywiście w tej formule), jednak trzy z czterech przegrała. Jak sama przyznała, nie jest to jej sposób na życie, na które zarabia w inny sposób i obecnie nie planuje żadnych walk.

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Najnowsze