Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

ważna decyzja

Kamila Wybrańczyk musiała podjąć radykalne kroki! Wyjaśniła fanom powody swojej decyzji, przyszedł czas na zmiany

2022-10-27 8:53

Kamila Wybrańczyk bez dwóch zdań wykorzystuje pełnie swojego potencjału i pokazuje fanom, jak bardzo jest zaradna i przedsiębiorcza, realizując kolejne projekty i rozwijając swoje firmy. Niestety, tym razem musiał podjąć bardzo ważną i trudną zarazem decyzję, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od razu wyjaśniła również powody takiej decyzji.

Podsumowując dotychczasową karierę "Kamiszki" jasno można określić, że zalicza się ona do kobiet sukcesu. Życiowa partnerka Artura Szpilki od dawna maksymalizuje swoje zyski, biorąc udział w kolejnych projektach i rozwijając własne firmy. Oprócz walka na FAME MMA i HIGH League, Kamila Wybrańczyk z powodzenie prowadzi również firmę, która sprzedaje kosmetyki i produkty głównie dla kobiet. Ponadto w pewnym momencie "Kamiszka" zdecydowała się sprzedawać nalewki, co tylko powiększyło jej miesięczne dochody. Teraz jednak musiała poinformować fanów o zmianach.

Kamila Wybrańczyk nie miała wyjścia. Czas na zmiany, musiała podjąć radykalne kroki. O wszystkim poinformowała widzów

Fani Kamili Wybrańczyk doskonale wiedzą, że ich ulubienica ma sporo na głowie, właśnie ze względu na fakt prowadzenia wielu działalności jednocześnie. Sprawę z tego zdała sobie również sama "Kamiszka", która teraz poinformowała internautów, że sprzedaje swoją firmę zajmującą się produkcją nalewek. Szybko wytłumaczyła również, dlaczego podjęła taką decyzję. 

Kamila Wybrańczyk musiała podjął radykalne kroki! Wyjaśniła fanom powody swojej decyzji, przyszedł czas na zmiany

Okazuje się, że Kamila Wybrańczyk wzięła na swoje barki chyba ciut za dużo i obecnie nie ma na tyle czasu, aby odpowiednio zająć się wszystkimi prowadzonymi projektami, więc musi odpuścić jeden z nich. - Bo nie mam czasu na prowadzenie tylu firm, więc rezygnuje z Czorta - wyjaśniła po krótce internautom "Kamiszka" dodając, że z tej okazji mogą nabyć taniej jej produkty. 

Zobaczcie jak przez lata zmieniała się Kamila Wybrańczyk, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Kamila Wybrańczyk sprzedaje swoją firmę

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia screen Kamila Wybrańczyk sprzedaje swoją firmę

Kto jeszcze w polskim sporcie świetnie radzi sobie w biznesie?

Włącz podcast i poznaj najbardziej przedsiębiorczych sportowców!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Najnowsze