Pudzianowski - Khalidov TV GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pudzianowski - Khalidov TRANSMISJA NA ŻYWO KSW 77 Pudzian - Mamed STREAM LIVE ONLINE dzisiaj 17.12

i

Autor: KSW Pudzianowski - Khalidov TV GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pudzianowski - Khalidov TRANSMISJA NA ŻYWO KSW 77 Pudzian - Mamed STREAM LIVE ONLINE dzisiaj 17.12

Ważna deklaracja!

Khalidov rzucił rękawicami po walce z Pudzianem. Ważne słowa, to już koniec!

2022-12-18 0:37

Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 77. Wojownik odniósł okazałe zwycięstwo i tuż po zawodach udzielił bardzo ważnej wypowiedzi, w której powiedział, że "pewna era" się zakończyła. Okazuje się, że Khalidov w wadze ciężkiej już nie zawalczy!

Mariusz Pudzianowski przegrał z Mamedem Khalidovem w trakcie gali KSW 77 i tuż po zakończeniu pojedynku, zwycięski wojownik udzielił bardzo ważnych słów w kierunku publiczności. W trakcie gali padła także zapowiedź końca pewnej ery występów Khalidova. O końcu kariery nie ma jednak mowy!

Mamed Khalidov z ważnymi słowami pod koniec gali. Zwrócił się do fanów

Przed galą w mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym, że starcie z Pudzianowskim może być ostatnim pojedynkiem Khalidova. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda, gdyż wojownik będzie udzielał się w sportach walki dalej, ale nie będzie brał udział w starciach kategorii ciężkiej. Nim jednak poinformował o swojej decyzji, podziękował fanom, Bogu, rodzinie i Mariuszowi Pudzianowskiemu.

- Dzisiaj jestem mężczyzną. Jestem z Kaukazu. Nie możemy pokazywać łez. Ale dzisiaj nie wytrzymałem - na wasze powitanie. Że jesteście ze mną i z Mariuszem. To było ciężkie przygotowanie trzeba podziękować Bogu, rodzicom (...) i dla tego mistrza, Mariusza, człowieka, który pięć razy pokonał świat - powiedział Khalidov.

Potem zawodnik KSW rzucił rękawice i potwierdził swoją decyzję.

- Przychodzi pewna era, która się kończy. Rzucam rękawice i w wadze ciężkiej już nie zawalczę - powiedział Khalidov.

Sonda
Czy oglądałeś/aś galę XTB KSW 77?
Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze