Khamzat Chimaev

i

Autor: screen/youtube.com/ufc

Skandaliczne słowa!

Khamzat Chimaev ostro po wygranej na UFC! Mówi o mordowaniu ludzi, przerażające słowa

2022-09-12 7:27

Gala UFC 279 dostarczyła wielkich emocji kibicom sportów walki i była jednym z dni triufmu Khamzata Chimaeva. Zawodnik tuż po wygranej z Kevinem Hollandem udzielił wyjątkowo mocnej wypowiedzi, w której zaczął grozić wszystkim zawodnikom federacji UFC, mówiąc, że ich "pozabija" i "zabierze im wszystko". Tak mocnej reakcji chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Khamzat Chimaev zachował się bardzo ostro po swojej wygranej na gali UFC 279. Zawodnik, tuż po spektakularnej wygranej z Kevinem Hollandem, postanowił zabrać głos i w bardzo emocjonalnych słowach powiedział o tym, że najchętniej to rozprawiłby się ze wszystkimi zawodnikami federacji, zabrał im wszystko, a także "pozabijał wszystkich". Padły mocne słowa.

Poznajcie bliżej wicemistrzów świata w siatkówce: Oto „Łysy” Bartosz Kurek i jego gang

Khamzat Chimaev nie opanował emocji. Mocne słowa po wygranej z Hollandem

Chimaev, reprezentujący barwy Szwecji, stanowczo nie mógł opanować wielkich emocji po starciu z Hollandem i w mocnych słowach zaatakował wszystkich zawodników federacji UFC. 

- I co teraz zrobisz?! Powiedz coś! Pozabijam wszystkich twoich ludzi! To jest Czeczenia skur***ynu! Jestem najbardziej niebezpiecznym gościem tutaj! Pozabijam wszystkich! Bóg jest wielki! Zabiłem tego gościa i idę po was wszystkich.  Jestem tu i czekam na was, mogę walczyć z nimi dwoma na raz, dawać ich tutaj!… Nikt mnie nie powstrzyma, jestem gotów umrzeć w klatce! Jeśli umrę to umrę tutaj, nigdy nie opuszczę tej klatki, to teraz jest mój dom! - mówił Chimaev.

To jakiś absurd! Śmieszne pieniądze za złoty medal MŚ siatkarzy. Ile zarobią siatkarze za medal MŚ?

Chimaev zdominował Hollanda. Amerykanin mocno obity

Pojedynek między Chimaevem a Hollandem był prawdziwym wyrazem dominacji Szweda, który bez najmniejszych problemów pokazał Hollandowi miejsce w szeregu. Mimo że pojedynek był pierwotnie zaplanowany na dystansie pięciu rund, Chimaevowi wystarczyły wyłącznie 2, aby udowodnić swoją wyższość w oktagonie.

Sonda
Czy oglądasz gale UFC?
Najnowsze