Kim jest Adrian Polak, zawodnik federacji FAME MMA?

2020-09-03 10:36 MSo
Adrian Polak
Autor: Instagram/adrianpolak Adrian Polak

FAME MMA: Kim jest Adrian Polak? Ile ma lat? Czym się zajmuje? Zbliża się siódma odsłona gali FAME MMA. Tym razem w Łodzi najpopularniejsi celebryci wejdą do klatki, by rozwiązywać swoje konflikty. Adrian Polak po raz drugi zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Kto okaże się lepszy w rewanżu, który będzie co-main eventem FAME MMA 7. Kim jest Adrian Polak?

Adrian Polak - kim jest?Gdy w 2018 roku na polskim rynku pojawiła się federacja FAME MMA, nikt nie spodziewał się, że osiągnie taki sukces! Organizacja ma za sobą już sześć udanych wydarzeń w Polsce, a swoich sił próbowała także w Wielkiej Brytanii. Po kilku starciach nad Wisłą, Adrian "Polak" Polański walczył też w Newcastle i w kontrowersyjnych okolicznościach triumfował z Dawidem Malczyńskim w rewanżu. Teraz czeka go kolejny rewanż. Na gali FAME MMA 7 zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Ich konflikt trwa już wiele miesięcy!

Adrian Polak przed FAME MMA 7: Jak Ferrari naciśnie na odpowiedni przycisk to będą dymy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Adrian Polak - kim jest? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Adrian Polak a właściwie Adrian Polański, to polski Youtuber. Jego kanał w serwisie obserwuje 170 tysięcy internautów. Zawodnik jest również wziętym influencerem. Konto na Instagramie jest śledzone przez ponad ćwierć miliona fanów! Polański już czterokrotnie wchodził do klatki FAME MMA. Jego bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Na FAME MMA 2 i 3 przegrywał z Dawidem Malczyńskim i Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Później pokonał Amadeusza Ferrari i Dawida Malczyńskiego. Czy jego bilans po sobotnim pojedynku będzie wynosił 3-2?Adrian Polak ma 23 lata i pochodzi z Warszawy.

Najnowsze