Kim jest Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, zawodnik FAME MMA i rywal Marcina Najmana?

2020-09-03 12:00 MSo
Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
Autor: Instagram / Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk

Kim jest Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, zawodnik MMA? Dariusz Kaźmierczak - BILANS, Z KIM WALCZYŁ, DLA JAKICH ORGANIZACJI WALCZYŁ "Daro Lew"? Dariusz Kaźmierczak to zawodnik MMA, który stoczył dziewięć zawodowych walk. Najwięcej pojedynków stoczył dla organizacji PLMMA. "Daro Lew" chciał wrócić do zawodowych starć i zmierzyć się z Gregiem Collinsem. Kaźmierczuk wejdzie do klatki podczas gali FAME MMA 7. Będzie tam przeciwnikiem Marcina Najmana. Kim jest Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, zawodnik FAME MMA i rywal Marcina Najmana?

Kim jest Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, zawodnik FAME MMA 7?

MMA staje się coraz popularniejsze w Polsce. Coraz więcej osób próbuje swoich sił w świecie sportów walki. Wśród nich był także Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, który karierę rozpoczął w wieku 39 lat. Swoje pierwsze zawodowe starcie stoczył w 2013 roku. Na zwycięstwo przyszło mu jednak trochę poczekać. W kwietniu 2018 roku pokonał Dawida "Harnasia" Harasa (0-20) przez nokaut w pierwszej rundzie po licznej liczbie ciosów. Był to jedyny raz, gdy "Lew" zaznał smaku triumfu. Osiem pozostałych walk przegrał. Jego najpopularniejszym przeciwnikiem był Szymon Kołecki, który pokonał go po uderzeniach w parterze w pierwszej rundzie na PLMMA 72 w Łomiankach.

Koloseum wywiad - Marcin Najman

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dariusz "Lew" Kaźmierczuk mógł walczyć na gali FFF 2 z Gregiem Collinsem. Za pomysłem oponował także Szymon Kołecki, który pokonał Kaźmierczuka w swoim debiucie. Ostatni raz w klatce pojawił się w październiku 2018 roku. Na PLMMA 77 lepszy od niego okazał się Fryderyk Dąbal.

Jak informował portal MMA.pl, na najbliższej gali Kaźmierczuk będzie przeciwnikiem Marcina Najmana. "El Testosteron" poinformował o tym w wywiadzie. Wiadomość została także potwierdzona przez organizatorów. Sam Kaźmierczuk zapewniał, że szukał atrakcyjnej walki. Kibice z pewnością nie powinni mrugać podczas tego starcia. Walki Kaźmierczuka rzadko kiedy trwają ponad 90 sekund. - Moje pojedynki też nie są zbyt długie. Nie wyobrażam sobie, by ta walka wyszła poza pierwszą rundę. Życie pisze jednak niesamowite scenariusze – mówi Najman, który jest zdecydowanym faworytem do wygranej.

Dariusz "Lew" Kaźmierczuk BILANS WALK

0-1 - Kamil Ksepka (nokaut w pierwszej rundzie)0-2 - Adam Niedźwiedź (walka przerwana przez kontuzję)0-3 - Anton Shimuk (poddanie w pierwszej rundzie)0-4 - Michał Labus (nokaut w pierwszej rundzie)0-5 - Yuri Bybochkin (nokaut w pierwszej rundzie)0-6 - Szymon Kołecki (nokaut w pierwszej rundzie)0-7 - Fryderyk Dąbal (nokaut w pierwszej rundzie)1-7 - Dawid Haras (nokaut w pierwszej rundzie)1-8 - Fryderyk Dąbal (nokaut w pierwszej rundzie)?-? - walka z Marcinem Najmanem na FAME MMA 7

Najnowsze