Kim jest Dawid "Ambro" Ambroziak, zawodnik FAME MMA?

2020-03-26 13:33 MSo
Kim jest Dawid Ambro Ambroziak, zawodnik FAME MMA 6?
Autor: Instagram Kim jest Dawid "Ambro" Ambroziak, zawodnik FAME MMA 6?

FAME MMA 6: Kim jest Dawid "Ambro" Ambroziak? Czym się zajmuje Dawid Ambroziak, zawodnik FAME MMA? FAME MMA 6: Dawid Ambroziak będzie jednym z bohaterów pierwszej walki gali FAME MMA 6! "Ambro" wejdzie do klatki, by zmierzyć się z Maciejem Szewczykiem. Jak poradzi sobie w kolejnym starciu dla freak-fightowej organizacji? Kim jest zawodnik FAME MMA, Dawid Ambroziak?

Dawid "Ambro" Ambroziak - kim jest?

28 marca odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA! W zamkniętym studiu telewizyjnym w klatce pojawią się ciekawe postaci ze świata celebrytów i internetu. Wśród nich jest także Dawid "Ambro" Ambroziak, który do klatki wyjdzie już po raz trzeci! W pierwszym pojedynku pokonał przez poddanie Dawida "Surfera" Ozdobę. Na FAME MMA 4 musiał uznać wyższość Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, jednak pojedynek odbywał się w formule K-1! Jego przeciwnikiem będzie tym razem debiutujący w organizacji Maciej Szewczyk!

Dawid Ambroziak przebił się do świadomości fanów dzięki występowi w programie MTV "Ex na plaży". Podczas jednego z odcinków "Ambro" starł się tam ze swoim poprzednim rywalem, Kasjuszem Życińskim. Do ich starcia miało dojść już na FAME MMA 3, ale kontuzja Ambroziaka zmusiła go do przełożenia występu. Teraz, po porażce z "Don Kasjo" chce wrócić na zwycięską ścieżkę!

Do nadchodzącego pojedynku twardo przygotowywał się w Tajlandii. Tam poznał wielu zawodników kojarzonych z takich federacji jak ACA czy ONE Championship. Czy to wystarczy, by pokonać Macieja Szewczyka? - To tylko Twój wybór, jaką drogą podążasz i gdzie zamierzasz dojść - napisał na swoim Facebooku, publikując zdjęcie z Azji.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze