Kim jest Maciej Szewczyk, zawodnik FAME MMA?

2020-03-23 19:51 MSo
Kim jest Maciej Szewczyk, zawodnik FAME MMA?
Autor: Instagram Kim jest Maciej Szewczyk, zawodnik FAME MMA?

FAME MMA 6: Kim jest Maciej Szewczyk? Czym się zajmuje Maciej Szewczyk, zawodnik FAME MMA? FAME MMA 6: Już w sobotę kibice FAME MMA dostaną kolejną dawkę sportowych emocji. W klatce organizacji pojawią się celebryci i osoby znane ze świata internetu. Wśród nich będzie Maciej Szewczyk, który w ringu zmierzy się z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Kim jest zawodnik FAME MMA, Maciej Szewczyk?

Maciej Szewczyk - kim jest?

28 marca na gali FAME MMA 6 w zamkniętym dla publiczności studiu telewizyjnym, Maciej Szewczyk zmierzy się w pierwszej walce wieczoru z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. "Szewcu" jest znany z programu "Love Island. Wyspa Miłości". Razem z Oliwią Miśkiewicz zajął trzecie miejsce, a ich związek rozpadł się w listopadzie zeszłego roku. - Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać - napisał Maciek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim, "Szewcu" przyznał, że trafił do programu, by spełniać swoje marzenia, a jednym z nich miał być właśnie występ dla organizacji FAME MMA! Jak mu pójdzie? Wyzwanie z pewnością nie będzie łatwe! Dawid "Ambro" Ambroziak walczył już w FAME MMA - w pierwszym pojedynku pokonał Dawida "Surfera" Ozdobę, a potem przegrał z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, ale w formule K-1. Mimo to, zdaniem kibiców szanse są wyrównane!

Maciej Szewczyk ma pewne doświadczenie w MMA, ale nie jest agresywną osobą. - Jestem świadomy swoich umiejętności, zawsze zachowuję zimną krew i jestem ostatni do awantur. Zdobyte umiejętności wykorzystuję, aby bronić słabszych - zapewnia na łamach "Głosu Wielkopolskiego".

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze