Borys Mańkowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Borys Mańkowski

klamka zapadła

Kolejny cios dla Borysa Mańkowskiego! Nie będzie łatwo tego przełknąć, to już postanowione

2023-01-24 18:03

Powiedzieć, że ostatnia walka Borysa Mańkowskiego, która miała miejsce na gali KSW 78 nie przebiegła po jego myśli, to jakby nie powiedzieć niczego. Jeden z legendarnych zawodników federacji KSW przegrał z Valeriu Mirceą po spektakularnym nokaucie pod koniec pierwszej rundy. To jednak nie wszystko, bowiem "Diabeł Tasmański" będzie musiał pogodzić się również z myślą, że jego rywal został za to nagrodzony.

Podczas minionej gali KSW gwiazdy federacji zadbały o wielkie emocje i wywiązały się ze swojego zadania koncertowo. Walka Tomasza Romanowskiego z Radosławem Paczuskim skradła serca licznej grupy fanów sportów walki, a w pojedynkach m.in. Michała Materli oraz Borysa Mańkowskiego również nie wiało nudą. Szerokim echem odbiła się walka przede wszystkim drugiego z gwiazdorów KSW, bowiem został on znokautowany przez Valeriu Mirceę pod koniec pierwszej rundy. Najpierw zawodnik z Mołdawii trafił "Diabła Tasmańskiego" kolanem w brodę, by później dobić dwoma ciosami. Nieudany powrót do oktagonu to jednak nie ostatnia zła wiadomość dla Mańkowskiego.

Borys Mańkowski będzie musiał się z tym pogodzić. Klamka zapadła

Podobnie, jak podczas ubiegłych gal spod szyldu federacji KSW, również i po KSW 78 organizacja przyznała bonusy - za nokaut wieczoru, poddanie oraz walkę wieczoru. Ostatnia nagroda przypadła Romanowskiemu oraz Paczuskiemu. Poddanie wieczoru wywalczył z kolei Roman Szymański za dźwignię na staw łokciowy, a nokaut wieczoru powędrował w ręce rywala Borysa Mańkowskiego

Kolejny cios dla Borysa Mańkowskiego! Nie będzie łatwo tego przełknąć, to już postanowione

Dla Valeriu Mircei była to trzecia walka w federacji KSW. Wcześniej mierzył się on z Romanem Szymańskim i musiał uznać jego wyższość podczas KSW 71. W listopadzie ubiegłego roku wygrał on z Gracjanem Sadzińskim, a teraz dołożył zwycięstwo z 33-letnim Mańkowskim i to w fenomenalnym stylu. Dla "Diabła Tasmańskiego" była to z kolei trzecia porażka z rzędu po przegranych z Ziółkowskim i Torresem. 

Sonda
Czy Borys Mańkowski powinien już zakończyć karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze