Kolosalna zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego! Ten szczegół natychmiast zwrócił uwagę fana [ZDJĘCIE]

2021-07-12 12:58
Mariusz Pudzianowski wypunktowany bez litości
Autor: SE Mariusz Pudzianowski wypunktowany bez litości

Mariusz Pudzianowski niezmiennie od lat może pochwalić się świetną sylwetką, którą zdobył dzięki ciężkim treningom przed zawodami dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później próbując swoich sił w MMA. Jedna z największych gwiazd KSW co rusz dzieli się na swoim Instagramie materiałami z treningów, jednak ostatnie zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego przykuło specjalną uwagę fanów. Jeden z internautów zauważył bowiem kolosalną zmianę w jego wyglądzie.

Przez lata swojej sportowej kariery Mariusz Pudzianowski zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy nieustanie śledzą jego profile w mediach społecznościowych, w poszukiwaniu kolejnych informacji na temat swojego idola. Jedna z największych gwiazd KSW oraz ikona polskiego sportu jest bardzo aktywna w sieci, m.in. chwaląc się kolejnymi faktami ze swojego życia prywatnego, odpowiadając na pytania i komentarze fanów, a także udostępniając materiały ze swoich treningów, zachęcając tym samym internautów do aktywnego tryby życia. Jedno z ostatnich zdjęć Mariusza Pudzianowskiego na Instagramie przykuło jednak uwagę pewnego fana. który natychmiast zauważył kolosalną zmianę w wyglądzie gwiazdy KSW. Internauta szybko pochwalił się swoim znaleziskiem w komentarzach, czym mógł przy okazji bardzo zaskoczyć innych fanów Mariusza Pudzianowskiego. 

Kolosalna zmiana u Mariusza Pudzianowskiego 

"Dominator" przez lata mógł pochwalić się bowiem nienaganną sylwetką, a podczas jego kolejnych występów w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później podczas walk w klatkach KSW, Mariusz Pudzianowski pokazywał nie tylko potężne bicepsy, ale również wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej i brzucha. Na jednym z ostatnich zdjęć możemy zauważyć jednak coś zupełnie innego. - Kratka aż z brzuch zeszła - napisał pod zdjęciem Pudzianowskiego na Instagramie jeden z fanów, dodając kilka emotikonem płaczących ze śmiechu. Na fotografii faktycznie sylwetka "Pudziana" różni się od tego, co przez lata mogli oglądać fani gwiazdy KSW. 

Dariusz Michalczewski ze sporym brzuszkiem walczy z lodem na plaży [ZDJĘCIA, TYLKO U NAS]

Zobacz galerię: Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski

Szef KSW uderza w FAME MMA | Andrzej Kostyra
Zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego
Autor: Instagram/ pudzianofficial Zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego
Sonda
Czy Krzysztof Radzikowski pokonałby Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze