Mariusz Pudzianowski wypunktowany bez litości

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski wypunktowany bez litości

Kolosalna zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego! Ten szczegół natychmiast zwrócił uwagę fana [ZDJĘCIE]

2021-07-12 12:58

Mariusz Pudzianowski niezmiennie od lat może pochwalić się świetną sylwetką, którą zdobył dzięki ciężkim treningom przed zawodami dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później próbując swoich sił w MMA. Jedna z największych gwiazd KSW co rusz dzieli się na swoim Instagramie materiałami z treningów, jednak ostatnie zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego przykuło specjalną uwagę fanów. Jeden z internautów zauważył bowiem kolosalną zmianę w jego wyglądzie.

Przez lata swojej sportowej kariery Mariusz Pudzianowski zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy nieustanie śledzą jego profile w mediach społecznościowych, w poszukiwaniu kolejnych informacji na temat swojego idola. Jedna z największych gwiazd KSW oraz ikona polskiego sportu jest bardzo aktywna w sieci, m.in. chwaląc się kolejnymi faktami ze swojego życia prywatnego, odpowiadając na pytania i komentarze fanów, a także udostępniając materiały ze swoich treningów, zachęcając tym samym internautów do aktywnego tryby życia. Jedno z ostatnich zdjęć Mariusza Pudzianowskiego na Instagramie przykuło jednak uwagę pewnego fana. który natychmiast zauważył kolosalną zmianę w wyglądzie gwiazdy KSW. Internauta szybko pochwalił się swoim znaleziskiem w komentarzach, czym mógł przy okazji bardzo zaskoczyć innych fanów Mariusza Pudzianowskiego. 

Kolosalna zmiana u Mariusza Pudzianowskiego 

"Dominator" przez lata mógł pochwalić się bowiem nienaganną sylwetką, a podczas jego kolejnych występów w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później podczas walk w klatkach KSW, Mariusz Pudzianowski pokazywał nie tylko potężne bicepsy, ale również wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej i brzucha. Na jednym z ostatnich zdjęć możemy zauważyć jednak coś zupełnie innego. - Kratka aż z brzuch zeszła - napisał pod zdjęciem Pudzianowskiego na Instagramie jeden z fanów, dodając kilka emotikonem płaczących ze śmiechu. Na fotografii faktycznie sylwetka "Pudziana" różni się od tego, co przez lata mogli oglądać fani gwiazdy KSW. 

Dariusz Michalczewski ze sporym brzuszkiem walczy z lodem na plaży [ZDJĘCIA, TYLKO U NAS]

Zobacz galerię: Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski

Szef KSW uderza w FAME MMA | Andrzej Kostyra
Zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial Zmiana w wyglądzie Mariusza Pudzianowskiego
Sonda
Czy Krzysztof Radzikowski pokonałby Mariusza Pudzianowskiego?
Najnowsze