KSW 69: Kęsik - Pawlak

i

Autor: Viaplay.pl / ZRZUT EKRANU KSW 69: Kęsik - Pawlak

Krwawa rzeźnia na gali KSW 69! Paskudne rozcięcie na głowie Pawlaka, krew lała się strumieniami

2022-04-23 23:17

Ileż emocji dostarczyła kibicom MMA gala KSW 69! Kolejne wydarzenie odbyło się w warszawskim studiu ATM. W co-main evencie Cezary Kęsik i Paweł Pawlak rozgrzali publiczność do czerwoności. Sami też skończyli czerwoni przez lejącą się strumieniami krew z głowy Pawlaka. Paskudne rozcięcie sprawiło, że mata klatki w niektórych miejscach zmieniła kolor.

Były nokauty, poddania i wielkie emocje. Gala KSW 69 w Warszawie dostarczyła kibicom wszystkiego, czego można oczekiwać od prawdziwego show MMA. Nie zabrakło także krwawej rzeźni - i to od tych, od których oczekiwano wielkich emocji. Paweł Pawlak i Cezary Kęsik mieli dostarczyć prawdziwego show. Nie zawiedli. W trzeciej rundzie na głowie pierwszego z nich pojawiło się paskudne rozcięcie.

KSW 69: Krwawa rzeźnia w klatce!

Kęsik świetnie operował łokciami, leżąc na plecach. Jeden z nich rozciął skórę na głowie Pawlaka. Walka w parterze i aktywna wymiana między zawodnikami sprawiła, że ich ciała pokryły się krwią. Gdy w końcu podnieśli się z maty okazało się, jak poważna była sytuacja. Niemal cała głowa Pawlaka była we krwi.

Zobacz także: Fantastyczny nokaut na otwarcie gali KSW 69! Wojciech Kazieczko masakruje w debiucie [WIDEO]

Zobacz zdjęcia z walki Kęsik - Pawlak z gali KSW 68 w galerii poniżej.

KSW 69: Wyniki gali

To był emocjonujący i wyrównany pojedynek, o czym najlepiej świadczą karty punktowe. Sędziowie nie byli jednogłośni i punktowali 29-28, 29-28 i 28-29 dla zwycięzcy - Pawła Pawlaka.

W walce wieczoru Sebastian Przybysz w piątej rundzie zmusił do poddania Werllesona Martinsa. Robert Ruchała wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Michele Baiano.

Zobacz także: KSW 69. Szalona walka wieczoru! Przybysz pozostaje mistrzem wagi koguciej

Ujawniamy rywala Pudzianowskiego na KSW 70
Najnowsze