Pudzianowski zapowiedział TRZY WALKI w jeden wieczór! Groźna mina i POTĘŻNY łańcuch na szyi

2021-03-04 13:16 mso
Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / Krystian Pudzianowski Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski szykuje się już do kolejnego starcia w MMA. Na gali KSW jego przeciwnikiem będzie potężny senegalski "Bombardier"! Mieszane sztuki walki trenuje nie tylko on, ale również jego brat Krystian. Ten stoczył dwa pojedynki - jeden wygrał i jeden przegrał. Niewykluczone, że bilans już niedługo zdecydowanie się poprawi. Krystian Pudzianowski zgłosił gotowość stoczyć trzy walki... jednego dnia! Z kim może wyjść do ringu?

Krystian Pudzianowski idzie w ślady starszego brata! Mariusz wyznaczał szlaki polskim freak-fighterom, ale po latach treningów z pełną dumą może nazywać się profesjonalnym zawodnikiem. Czy już niedługo czeka to także Krystiana? Ten trenuje sporty walki od lat, ale dopiero od niedawna sprawdza swoje umiejętności na tle rywali. Na gali FFF 1 pokonał Radosława Słodkiewicza, ale przegrał z Piotrem Szeligą z powodu rezygnacji z dalszej walki na FEN 28. Niedługo minie rok od tamtego pojedynku i wielu fanów czeka na wieści o kolejnym pojedynku. Niewykluczone, że ten dzień nadejdzie już niedługo. I to nie jeden, a może nawet kilka starć... jednego wieczora! Młody "Pudzian" twierdzi, że jest to możliwe! Z kim może się zmierzyć? Sprawdźcie w galerii poniżej!

SZOK! Kolejna walka FAME MMA 9 była ZAGROŻONA! To mogło skończyć się TRAGEDIĄ, zabrakło naprawdę NIEWIELE

Muzyk "Pudzian" towarzyszy swojemu starszemu bratu w karierze MMA od samego początku. Dlatego też wcześnie zaczął chodzić na salę treningową. Na razie czeka na okazję, by jak najlepiej pokazać swoje umiejętności w klatce.

Narzeczona Szpilki przeżyła koszmar na drodze! Ogromne niebezpieczeństwo, nie mogła się ruszyć!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze