Krystian Pudzianowski zawodnikiem czołowej organizacji MMA! Brat "Pudziana" zadebiutuje 13 czerwca

2020-05-23 20:48 MC
Krystian Pudzianowski
Autor: instagram/pudzianowski_krystian Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski, który w ubiegłym roku zadebiutował w MMA, został nowym zawodnikiem FEN! Kiedy pierwszy występ pod nowym szyldem? Już niebawem! Brat Mariusza Pudzianowskiego zadebiutuje podczas gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca.

Krystian Pudzianowski do niedawna był kojarzony głównie jako wokalista zespołu "Pudzian Band" i gwiazda disco polo. W międzyczasie wylewał jednak siódme poty na treningach, rozwijając swoje umiejętności w sportach walki. W czerwcu 2019 roku zadebiutował w MMA na gali FFF, wygrywając z Radosławem Słodkiewiczem przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Teraz związał się z organizacją FEN i już 13 czerwca czeka go debiut w jej barwach. Rywal na razie nie jest znany.

Wotore 2: Wyniki gali. Kto wygrał?

- Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika, jak Krystian Pudzianowski. Wierzę, że wspólnie dojdziemy bardzo daleko i nasze gale wskoczą na jeszcze wyższy poziom - powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak.

FEN 28 odbędzie się 13 czerwca. Na gali wystąpią m.in. Mateusz Rębecki, Szymon Bajor, Rafał Kijańczuk czy Marcin Sianos. Transmisja w systemie PPV.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze