Krzysztof Radzikowski z partnerką

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z partnerką

zdjęcie obiegło internet

Krzysztof Radzikowski publicznie złapał ukochaną za pośladki! Zdjęcie obiegło internet, fani nie pozostali obojętni

2023-10-01 19:04

Przez długi czas Krzysztof Radzikowski bardzo dbał o swoją prywatność i życie rodzinne zatrzymywał dla siebie oraz swoich najbliższych. Od jakiegoś czasu jednak gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV pokazuje się nie tylko ze swoim synkiem Antosiem, ale również partnerką Michaliną Pyszkiewicz. Zdjęcie z ostatniej sesji Radzikowskiego z ukochaną odbiło się szerokim echem.

Nawet fani Krzysztofa Radzikowskiego przez długi czas od rozpoczęcia jego obecnego związku nie mieli pojęcia, kim jest wybranka gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, z którą doczekał się synka Antosia. Dopiero od niedawna siłacz i były zawodnik FAME MMA publicznie pokazuje się z wybranką jego serca, co uruchomiło lawinę komentarzy pod kolejnymi zdjęciami Krzysztofa Radzikowskiego z piękną Marceliną Pyszkiewicz. Po tym, jak były strongman pochwalił się efektami ostatniej sesji zdjęciowej ze swoją ukochaną nie było inaczej. 

Zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego z ukochaną odbiło się szerokim echem! Specjalna sesja zdjęciowa gwiazdora Gogglebox TTV

Okazuje się, że Krzysztof Radzikowski, który jest ogromnym pasjonatem motocykli i sam posiada jeden z jednośladów marki Kawasaki, dzieli swoje hobby ze swoją partnerką. Korzystając z tej okazji, para postanowiła zrobić sobie kilka zdjęć na motocyklu należącym do Radzikowskiego, a jedna z fotografii szczególnie mogła przykuć uwagę internautów. Mowa o tej, na której Radzikowski złapał swoją ukochaną za pośladki. 

Krzysztof Radzikowski publicznie złapał ukochaną za pośladki! Zdjęcie obiegło internet, fani nie pozostali obojętni

Dzielić pasję z ukochaną osobą - bezcenne ❤️❤️ - napisał krótko na Instagramie Krzysztof Radzikowski, publikując kilka ujęć z ostatniej sesji. Sceneria oraz ukochana gwiazdora Gogglebox TTV zrobiły furorę wśród fanów siłacza. - Ale Sztuka. Michalina też bomba😂😍 - napisał jeden z internautów. - Mega zdjęcia :) - dodał kolejny z fanów Radzikowskiego, zachwalając jego sesję z partnerką. 

Sonda
Czy FAME dobrze zrobiło rezygnując z Krzysztofa Radzikowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze