Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV" porównany do Mariusza Pudzianowskiego. Szczere wyznanie o walce

2021-10-18 10:48
Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Kolejny strongman zadebiutuje w ringu sztuk walki. Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV" przed laty rywalizował ramię w ramię i kula w kulę z Mariuszem Pudzianowskim. Po latach rywalizacji "Dominator" zdecydował, że przejdzie do KSW i poszuka tam nowych wyzwań. Teraz w FAME MMA zadebiutuje Krzysztof Radzikowski, który zawalczy z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Podczas jednego wywiadu został porównany do "Pudziana". Jak zareagował?

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV" zadebiutuje w sportach walki. Od dłuższego czasu przygotowywał się do swojego pierwszego starcia. Na FAME MMA 12 zmierzy się z pogromcą Marcina Najmana i Piotra Szeligi, Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Po pierwszej konferencji przed galą "Radzik" został zapytany o porównanie do Mariusza Pudzianowskiego. Mateusz Kaniowski stwierdził, że Radzikowski mówi tak samo jak legenda KSW.

Wymowna reakcja Lewandowskiego. O tym geście mówi cały świat, kilka sekund wystarczyło

Radzikowski z "Gogglebox TTV" porównany do Pudzianowskiego

- Nie wiem, czy mówię tak jak on. Bardzo dużo czasu spędzaliśmy razem i zaczynałem w strongmanach z nim, przy nim w 2004/2005 roku. Kupę lat startowaliśmy razem. Nawyki zostają - mówił z uśmiechem Radzikowski. Przyznał jednak wprost, że nie bardzo umiałby robić takie rzeczy jak "Pudzilla". - Ja skóry nie sprzedaję, kamieni nie gotuję! Nie znam receptury nawet na te sprawy - dodał żartując.

Jak wyglądałby ten pojedynek, gdyby Mariusz Pudzianowski i Krzysztof Radzikowski dziś stanęli naprzeciw siebie w klatce? - Dzisiaj "Pudzian" by mnie zajechał. Raczkuję w tym sporcie. Pierwszą minutę dałbym radę - przyznał Radzikowski.

Brutalny nokaut zakończył się tragicznie! Pięściarz w szpitalu, walczą o jego zdrowie

Sonda
Czy podobało Ci się FAME MMA 11?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze