Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

przekazała mu ważną wiadomość

Krzysztof Radzikowski usłyszał pilną przepowiednię od wróżki! Przekazała mu ważną wiadomość, nie miała wątpliwości

2023-09-10 17:06

Od kiedy Krzysztof Radzikowski otworzył wraz ze swoimi przyjaciółmi Konradem Karwatem i Dominikiem Abusem kanał "Strong Ekipa", fani gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV mogą razem z nim przeżywać kolejne przygody. Jedną z ostatnich było wybranie się trójki przyjaciół do wróżki, gdzie Krzysztof Radzikowski usłyszał ważną przepowiednię dotyczącą jego przyszłości.

W ostatnim czasie fani Krzysztofa Radzikowskiego nie mogą narzekać na brak treści, jakie dostarcza im były już zawodnik FAME MMA oraz jeden z ulubieńców widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV. Oprócz kolejnych postów i relacji w mediach społecznościowych, gdzie były strongman potrafi się również ostro rozsierdzić, na kanale "Strong Ekipa" na YouTube pojawiają się kolejne odcinki przygód Radzikowskiego, Karwata i Abusa. Tym razem trójka przyjaciół postanowiła wybrać się wróżki, aby dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości. Specjalną wiadomość otrzymał Radzikowski, który mógł być bardzo zadowolony po tym, co usłyszał. 

Krzysztof Radzikowski udał się z przyjaciółmi do wróżki i otrzymał pilną wiadomość! Powiedziała mu, co przyniesie kolejny rok

Wróżka, u której pojawiła się "Strong Ekipa" zobaczyła w kartach dotyczących Krzysztofa Radzikowskiego przyszłość, którą wielu jego fanów z pewnością chciałoby podzielić. Okazuje się, że były strongman w niedalekiej przyszłości nie będzie narzekał na deficyt budżetowy oraz będzie mógł pochwalić się najpewniej prężnie prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV usłyszał pilną przepowiednię od wróżki! Przekazała mu ważną wiadomość, nie miała wątpliwości

- Następny rok dla Pana będzie rokiem finansowym. Czyli pieniądze, które będą przychodzić. Mądre zrobi Pan kroki i może to być też odnośnie otwierania jako pracy. Jeszcze będzie Pan myślał o dwóch pracach, ale ludzie będą dla Pana pracować. - usłyszał od wróżki Krzysztof Radzikowski, po czym na jego twarzy zaczął pojawiać się delikatny, ale bardzo szczery uśmiech. 

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Najnowsze