KSW 57: Wielki rewanż! Stawką będzie mistrzowski pas!

2020-12-02 9:58 mc
Marian Ziółkowski
Autor: KSW Marian Ziółkowski

Roman Szymański (13-5, 2 KO, 3 SUB) i Marian Ziółkowski (21-8-1, 5 KO, 12 SUB) po raz drugi w karierze skrzyżują rękawice, ale tym razem stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej, należący wcześniej do Mateusza Gamrota. Starcie będzie jedną z głównych walk wieczoru gali KSW 57, która odbędzie się 19 grudnia.

Roman Szymański ostatnio zanotował serię dwóch wygranych. Na gali KSW 53 po walce nagrodzonej bonusem za starcie wieczoru Polak ciosami odprawił Filipa Pejicia. Wcześniej na KSW 51 po fenomenalnym występie Szymański wypunktował Milosa Janicicia i przypieczętował swój powrót do kategorii lekkiej. 27-latek wygrywał w KSW również z Sebastianem Romanowskim, Denilsonem Nevesem i Danielem Torresem.

Narkun UDUSIŁ rywala na KSW 56! Myślałem, że SPŁYNĄŁ. Vlog Andrzeja Kostyry

Marian Ziółkowski w organizacji KSW już drugi raz stanie do walki o pas kategorii lekkiej. Na gali KSW 54 "Golden Boy" w ostatniej chwili wskoczył w miejsce Shamila Musaeva i zmierzył się z ówczesnym mistrzem, Mateuszem Gamrotem. Po pięciu rundach reprezentant WCA Fight Team musiał uznać wyższość rywala, ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Przed tym pojedynkiem 30-latek wygrywał po wybitnych występach z Gracjanem Szadzińskim oraz Grzegorzem Szulakowskim.

Najnowsze