KSW 64 KARTA WALK. KSW 64 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 64 lista walk na KSW 64 kto walczy?

2021-10-22 13:15
KSW 64
Autor: Instagram/ksw_mma KSW 64 KARTA WALK

KSW 64 KARTA WALK. KSW 64 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 64 lista walk na KSW 64 kto walczy? Sobotni wieczór znów będzie emocjonujący dla kibiców mieszanych sztuk walki. W klatce KSW ponownie pojawi się Mariusz Pudzianowski, a to możne oznaczać tylko wielkie grzmoty. Były strongman tym razem zmierzy się z gigantem z Senegalu. Ponadto na gali KSW 64 w Łodzi odbędzie się osiem innych pojedynków, które nie powinny być mniej emocjonujące. KSW 64 KARTA WALK. KSW 64 KOLEJNOŚĆ WALK.

KSW 64 KARTA WALK KSW 64 KTO WALCZY?

Po bardzo długim oczekiwaniu KSW w końcu zorganizowało galę, która odbędzie się z kibicami. W hali w Łodzi możemy spodziewać się wypełnionych trybun, bo nazwisko Mariusza Pudzianowskiego przyciąga zawsze. A zawodnik z Białej Rawskiej wystąpi właśnie na KSW 64. I nie będzie to byle jaka walka, bo Pudzian zmierzy się z olbrzymem z Senegalu. Rywalem Polaka będzie Serigne Ousmane Dia znany jaki "Bombardier". Dwumetrowy kolos już kilka miesięcy temu miał zadebiutować na gali KSW, ale wówczas na przeszkodzie stanęły problemy zdrowotne reprezentanta Senegalu. Teraz kibice mają ogromną nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo pojedynek zapowiada się ekscytująco. Co ciekawe, walka Pudzianowski - Bombardier nie będzie walką wieczoru, a co-main event. Pojedynkiem zamykającym galę KSW 64 będzie starcie Sebastiana Przybysza z Bruno Santosem o pas mistrzowski w kategorii koguciej. 28-letni Polak był sprawcą jednej z większych niespodzianek w KSW w ostatnim czasie.

KSW 64 KOLEJNOŚĆ WALK na KSW 64 KARTA WALK

Przybysz na gali KSW 59 pokonał Antuna Racicia po niebywale zaciętej i emocjonującej walce. Teraz przystąpi do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa, a zadanie na pewno nie będzie łatwe. - Czy Bruno będzie mi odpowiadał? Wydaje mi się, że tak. Myślę, że damy dobrą walkę i zrobimy dobre show. W momencie gdy Jakub Wikłacz wygrał z Antunem Raciciem miałem przyklepaną walkę z Bruno, więc wiedziałem, że nie zmienią mi rywala. Gratuluję Kubie, styl Bruna mi odpowiada i będzie fajnie - powiedział Przybysz cytowany przez Polsat Sport.

KSW 64 KARTA WALK:

  • Sebastian Przybysz (8-2-0) vs. Bruno Augusto dos Santos (10-2-0) - walka wieczoru
  • Mariusz Pudzianowski (15-7-0) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0-0)
  • Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2)
  • Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0)
  • Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0)
  • Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0)
  • Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0)
  • Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0)
  • Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze