KSW 64 O KTÓREJ godzinie KIEDY gala KSW 64 GODZINA DATA. O której początek gali KSW 64 KIEDY, DATA

2021-10-20 12:26
Mariusz Pudzianowski, Bombardier
Autor: Instagram/ksw_mma

KSW 64 O KTÓREJ godzinie KIEDY gala KSW 64 GODZINA DATA. O której początek gali KSW 64 KIEDY, DATA. Trwa ostatnie odliczanie do kolejnej gali KSW! Najbliższym wydarzeniu organizowanym przez polską federację mieszanych sztuk walki dojdzie do starcia, na które czeka wielu kibiców. Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Bombardierem z Senegalu. Grzmoty gwarantowane! KSW 64 KIEDY i o KTÓREJ GODZINIE gala KSW 64.

KSW 64 KIEDY i o KTÓREJ GODZINIE? KSW 64 DATA gali KSW 64

W federacji KSW jest kilka nazwisk, które budzą spore emocje u kibiców. W tym gronie bez wątpienia znajduje się Mariusz Pudzianowski. Były strongman podczas najbliższej gali KSW ponownie pojawi się w klatce i będzie miał przed sobą naprawdę ciężkie zadanie. Rzadko zdarza się bowiem, aby Pudzian musiał mierzyć się z zawodnikiem cięższym i wyższym od siebie. A w przypadku Serigne Ousmany Dii właśnie tak jest. Senegalczyk znany bardziej jako "Bombardier" już kilka miesięcy temu miał zadebiutować na gali KSW. Na przeszkodzie stanęły jednak problemy zdrowotne, które wykluczyły go z walki tuż przed samym wydarzeniem. Włodarze nie zrezygnowali jednak z tych planów i udało im się ponownie zestawić obu zawodników. Można się jedynie zastanawiać, jak tę walkę wytrzyma klatka, bo że będzie ciekawie, to niemal pewne.

KSW 64 DATA i GODZINA gali KSW 64 KIEDY?

Senegalczyk w rozmowie z Polsatem Sport przyznał, że chciał udowodnić, iż nie ucieka od walki. - Z wielką przyjemnością wróciłem znów do Polski. Chciałem tym samym udowodnić, jak bardzo zależy mi na stoczenie tego pojedynku. Poprzednim razem przyjechałem na trzy dni, żeby się do niego dobrze przygotować. Teraz też przyjechałem do Polski na kilka dni przed walką, żeby dobrze się zaaklimatyzować - wyjaśnił Bombardier.

Gala KSW 64 z walką Mariusz Pudzianowski - Bombardier odbędzie się w sobotę 23 października. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00, a obaj zawodnicy w klatce powinni pojawić się po godzinie 22. Relacja z KSW 64 NA ŻYWO w INTERNECIE na stronie sport.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze