Pudzianowski błyskawicznie zgasił światło Bombardierowi, Przybysz obronił swój pas! Wielkie emocje na KSW 64 [WYNIKI]

2021-10-24 0:35
KSW 64 RELACJA NA ŻYWO Walka Pudzianowski - Bombardier na KSW 64 live online Gala KSW 64 na żywo w internecie [WYNIKI]
Autor: fot. twitter.com/KSW_MMA KSW 64 RELACJA NA ŻYWO Walka Pudzianowski - Bombardier na KSW 64 live online Gala KSW 64 na żywo w internecie [WYNIKI]

Karta walk gali KSW 64 zapowiadała się niezwykle emocjonująco i gwiazdy federacji znów udowodniły, że nie można się z nimi nudzić. W długo wyczekiwanym starciu Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem, "Dominator" zgasił światło senegalskiemu zapaśnikowi już po 18 sekundach, a chwilę później Sebastian Przybysz obronił swój pas mistrzowski wagi koguciej w spektakularny sposób zmuszając rywala do oklepania.

Od samego początku gali KSW 64, kibice sportów walki nie mogli narzekać na nudę. Już w dwóch pierwszych starciach mogliśmy zobaczyć emocjonujące starcia i fenomenalne zagrania, których nie zabrakło aż do ostatniej walki KSW 64. Najbardziej interesującym starciem dla fanów polskiej federacji był oczywiście pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem. Były mistrz świata strongmanów oraz jedna z największych gwiazd KSW po raz kolejny pokazała, dlaczego pomimo upływających lat wciąż cieszy się tak ogromną popularnością. "Dominator" najpierw próbował wyczuć rywala, zadając mu dwa kontrolne kopnięcia na łydkę, ale gdy senegalski zapaśnik ruszył do ataku, Mariusz Pudzianowski zachował trzeźwy umysł i zrobił to, co umie najlepiej, czy zgasił przeciwnikowi światło potężnym uderzeniem. Po zaledwie 18. sekundach Bombardier padł na matę jak rażony piorunem. 

To jednak nie był koniec emocji związanych z galą KSW 64. Tuż po krótkim, aczkolwiek niesamowicie emocjonującym starciu Pudzianowski - Bombardier, w oktagonie zameldował się Sebastian Przybysz, który bronić po raz pierwszy w historii swojego pasa mistrzowskiego wagi koguciej w starciu z Bruno Augusto dos Santosem. Brazylijczyk miał swoje momenty w pojedynku, który skończył się w trzeciej rundzie, a w ostatniej z nich nawet dominował nad Polakiem. Obecny mistrz znalazł jednak odpowiedni moment, aby uciec spod topora i odwrócić losy walki i po raz pierwszy w historii federacji KSW wygrał starcie poprzez zapięcie odwróconego trójkąta, zmuszając rywala do odklepania i broniąc swojego pasa. 

Na żywo

KSW 64

Witamy w relacji na żywo z gali KSW 64! Przed nami wielkie emocje, przede wszystkim przez walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem. Początek gali o godzinie 20:00, zapraszamy!

Już za nieco ponad 30 minut rozpocznie się długo wyczekiwana gala KSW 64! 

Najwięcej emocji wzbudza oczywiście walka Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem, która jest co-main eventem gali KSW 64 

W walce wieczoru z kolei, Sebastian Przybysz bronić będzie pasa mistrzowskiego w wadze koguciej, w starciu z Bruno Augusto dos Santosem

Ponadto, właśnie na gali KSW 64, będziemy świadkami pierwszego Face 2 Face Mameda Khalidova i Roberto Soldića oraz dowiemy się, kiedy mistrzowie wagi średniej i półśredniej zawalczą ze sobą. 

Mariusz Pudzianowski przed swoim kolejnym starciem w karierze, cieszył się ogromną popularnością, co potwierdza tylko, jak ważną postacią w świecie sportów walki jest "Dominator" 

Czas rozpocząć galę KSW 64! Przed nami 9 niezwykle ciekawych pojedynków! 

Już za chwilę pierwsze starcie dzisiejszego wieczoru. 

Czas na pierwszą walkę! Do oktagonu zmierzają już Adam Tomasik i Oumar Sy!

Adam Tomasik vs. Oumar Sy:

Zaczynamy!

I runda

KONIEC WALKI! Debiutant w KSW ruszył na Polaka jak taran i błyskawicznie sprowadził go do parteru, zasypując go gradem ciosów! To musiało się tak skończyć, sędzia przerwa walkę!

Starcie trwało minutę i 22 sekundy. A my nie zatrzymujemy się i już przechodzimy do kolejnego pojedynku, Albert Odzimkowski - Jason Radcliffe

Albert Odzimkowski vs. Jason Radcliffe:

Zaczynamy!

I runda

KONIEC WALKI! Radcliffe trafił podbródkowym Polaka i niemalże powalił go na matę! Odzimkowski szybko się jednak pozbierał i zebrał się do obalenia. Anglik szybko podniósł walkę do stójki i zdemolował rywala pod siatką sprawiając, że Odzimkowski zalał się krwią. Polak próbował jeszcze balachy, ale przez to odsłonił się Anglikowi, który dalej go bezlitośnie rozbijał. Arbiter w końcu oszczędził Odzimkowskiego i przerwał walkę

Na tę informację czekała masa fanów sportów walki w Polsce! Wiemy, kiedy dojdzie do starcia Mameda Khalidova z Roberto Soldićem! Sprawdźcie, KLIKAJĄC TUTAJ

Na tę informację czekała masa fanów sportów walki w Polsce! Wiemy, kiedy dojdzie do starcia Mameda Khalidova z Roberto Soldićem! Sprawdźcie, KLIKAJĄC TUTAJ

Przed nami ceremonia otwarcia gali KSW 64, a zaraz po niej kolejne starcia w Atlas Arenie w Łodzi! 

Czas na kolejne starcie dzisiejszego wieczoru! Do klatki zmierzają już Cezary Kęsik i Marcin Krakowiak!

Cezary Kęsik vs. Marcin Krakowiak

Zaczynamy!

I runda

Kęsik posłał potworną bombę na szczękę rywala i powalił go na matę, ale jakimś cudem Krakowiak wytrzymał nawałnicę w parterze i podniósł walkę! Kęsik nie dawał jednak za wygraną i po tym, jak zamknął oponenta pod siatką dalej próbował go skończyć! Niesamowita bijatyka, chociaż widać zmęczenie po obu wojownikach! Jakim cudem żaden z nich nie padł?! 

II runda

Kęsik znów lepszy na początku rundy, zdominował Krakowiaka przerzucając go od siatki do siatki, ale łodzianin ani myślał kapitulować! Krakowiak, który oddychał już rękawami jeszcze był w stanie obalić oponenta i przenieść starcie do parteru. Fenomenalne starcie będzie miało kolejną, ostatnią rundę! 

Cezary Kęsik może zastanawiać się po walce, jak można mieć tak twardą głowę i szczękę jak Krakowiak. Niesamowita wytrzymałość 

III runda

KONIEC WALKI! Sędzia przerywa starcie na początku trzeciej rundy uznając, że Marcin Krakowiak nie jest zdolny, aby kontynuować walki przez uraz kolana! 

Oj, ciężko będzie przebić ten pojedynek! Publiczność nagrodziła Kęsika i Krakowiaka gromkimi brawami i nie ma się co dziwić! 

Czas na jedyne starcie pań podczas KSW 64, Sylwia Juśkiewicz vs. Karolina Owczarz!

Sylwia Juśkiewicz vs. Karolina Owczarz

Zaczynamy!

I runda

Juśkiewicz przez całą rundę próbowała skrócić dystans do swojej o wiele wyższej rywalki i na minutę przed końcem pierwszej rundy udało jej się powalić Owczarz, okopując ją aż do gongu. Dobra końcówka rundy Juśkiewicz. 

II runda

Spokojny początek drugiej rundy był, jak się okazało, jedynie ciszą przed burzą! Juśkiewicz znów powaliła Owczarz i zasypała ją gradem ciosów w parterze! Sędzia pokrzyżował jednak plan mniejszej z łodzianek, odejmując jej punkt i podnosząc walkę do parteru po niedozwolonym kolanie. Juśkiewicz szybko odrobiła starty po tym, jak arbiter musiał odjąć punkt również Owczarz. 

Zapowiada się emocjonująca trzecia runda! 

III runda

KONIEC WALKI! Juśkiewicz znów zaznaczyła swoją dominację, już na początku trzeciej rundy obalając rywalkę i kontrolując starcie raz po raz kopiąc rywalkę. Owczarz była w stanie podnieść walkę do stójki i zamknąć oponentkę pod siatką, Juśkiewicz świetnie popracowała w defensywie. 

Juśkiewicz vs. Owczarz: 

Jednogłośną decyzją sędziów, starcie to wygrała Sylwia Juśkiewicz!

Od razu przechodzimy do kolejnego pojedynku! Przed nami walka Michał Pietrzak vs. Shamil Musaev!

Michał Pietrzak vs. Shamil Musaev:

Zaczynamy! 

I runda

Pietrzak ruszył na Musaeva jak taran i momentalnie zamknął go pod siatką. Dagestańczyk wyszedł z opresji, ale nie miał zbyt wielu argumentów, aby zaskoczyć Polaka, który dobrze przygotował się do tego starcia. Pietrzak obalił jeszcze na zakończenie rundy Musaeva! 

II runda

Obaj zawodnicy zachowawczo rozpoczęli drugą rundę, ale Musaev zdecydował się wyjść przed szeregi poczęstował rywala pięknym kopnięciem z obrotówki! Dagestańczyk w swoim stylu poczekał na odpowiednią okazję i ukąsił celnym podbródkowym, który wstrząsnął Polakiem. 

III runda

KONIEC WALKI! Mocno poobijany Pietrzak próbuje zamknąć Musaeva pod siatką, ale Dagestańczyk pokazał, dlaczego do tej pory nie miał jeszcze okazji wychodzić z klatki jako przegrany i wiele wskazuje na to, że tym razem może być podobnie. Pietrzak po dobrej pierwszej rundzie w dużych tarapatach!

Pietrzak vs. Musaev:

Sędziowie nie byli w stanie wyłonić zwycięzcy! Mamy remis, co spotkało się z gwizdami publiczności. 

O tym werdykcie długo się będzie mówiło. Publiczność w Atlas Arenie spodziewała się innego zakończenia tego pojedynku. 

Przed nami długo wyczekiwane starcie Robert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk!

Ruchała vs. Kaczmarczyk:

Zaczynamy!

I runda

Ruchała wpadł w rywala równo z gongiem rozpoczynającym starcie i szybko sprowadził go do parteru! Kaczmarczykowi udało się co prawda wstać po siatce, ale szybko znów wylądował na macie. Ruchała uwiesił się na placach oponenta szukając początkowo duszenia, ale ostatecznie dotrwał tak do końca rundy. 

II runda

Kaczmarczyk musiał odrabiać starty i teraz to ona ruszył na Ruchałę spychając go pod siatkę. Zawodnik z Nowego Sącza wyczekał jednak swój moment i po przechwyceniu nogi, obalił Kaczmarczyka na środku oktagonu. W końcówce rundy Ruchała przyjął jeszcze kilka soczystych ciosów od rywala. 

III runda

KONIEC WALKI! Kaczmarczyk odwrócił tendencję i na początku trzeciej rundy to on obalił rywala. Taki stan rzeczy nie utrzymał się jednak zbyt długo i Ruchała uciekł z niekorzystnej pozycji. Kaczmarczyk zauważył jednak, że mocno ucierpiała już noga oponenta i postawił sobie za cel wyłączenie jej z walki. W końcówce obaj postawili jeszcze na ekwilibrystyczne kopnięcia, jednak żadne z nich nie doszło do celu. 

Ruchała vs. Kaczmarczyk: 

Jednogłośną decyzją, jako zwycięzca klatkę opuszcza Robert Ruchała! 

Młode pokolenie polskiego MMA zaprezentowało się fantastycznie. Oj, rosną nam wielcy zawodnicy na lata. 

Na KSW 65, na którym zmierzą się Mamed Khalidov i Roberto Soldić dojdzie również do wielkiego rewanżu Daniel Torres vs. Salahdine Parnasse!

Coraz bliżej walki Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem. Zanim jednak do niego dojdzie, w oktagonie zameldują się Daniel Rutkowski oraz Filip Pejić!

Rutkowski vs. Pejić:

Zaczynamy!

I runda

Pejić wjechał w Rutkowskiego bez litości! Po latającym kolanie, "Rutek" został zasypany gradem ciosów i ledwo utrzymał się w grze! Mistrz Babilonu i FEN zdołał uciec spod topora i złapał rytm i zaczął odrabiać straty! 

II runda

KONIEC WALKI! Pejić postawił twarde warunki i zamknął Rutkowskiego pod siatką. Polak szybko uciekł spod topora, a później zrobić coś niesamowitego! Goniąc Pejića poczęstował go wysokim kopnięciem, które trafiło idealnie w głowę rywala! Chorwat odpłynął do innej krainy! 

Walka Pejića i Rutkowskiego miała dostarczyć wielu emocji i dostarczyła! Piękne zakończenie starcia! 

Chorwat długo dochodził do siebie po fenomenalnym kopnięciu Rutka

Czas na wielkie starcie wielkich zawodników! Przed nami pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem! 

Obaj zawodnicy zmierzają już do klatki! 

Pudzianowski vs. Bombardier:

Zaczynamy!

I runda

KONIEC WALKI! MARIUSZ PUDZIANOWSKI PRZYMIERZYŁ DWOMA KOPNIĘCIAMI I POTEŻNYM SIERPEM I POSŁAŁ BOMABARDIERA DO SNU!

Walka trwała 18 sekund! Pudzianowski z 16. wygraną w KSW! 

Przed nami kolejne, ostatnie starcie, ale po takim pojedynku ciężko opanować emocje! Do oktagonu zmierzają już Sebastian Przybysz i Bruno Augusto dos Santos!

Przybysz vs. Santos:

Zaczynamy walkę o pas mistrzowski wagi koguciej!

I runda

Przybysz doskonale wie, o co toczy się gra i próbuje wyczuć swojego rywala od początku starcia. Żaden z zawodników nie chciał wyjść przed szereg pamiętając, że walka mistrzowska ma aż pięć rund i trzeba z głową rozłożyć siły na cały dystans. 

II runda

W drugiej rundzie starcie przeniosło się pod siatkę, ale sędzia musiał interweniować po tym, jak Sebastian Przybysz otrzymał kolano w krocze. Mistrz wagi koguciej po powrocie do walki najpierw wyprowadzić celny prawy sierpowy, a później efektywnie i efektownie obalił rywala oraz zasypał go gradem ciosów na korpus. Stabilna pozycja Polaka pozwoliła mu szukać techniki kończącej, ale Brazylijczyka uratował koniec rundy! 

III runda

KONIEC WALKI! Santos efektowanie rozpoczął trzecią rundę latającym kopnięciem, które nieco zaskoczyło Przybysza. Idąc za ciosem Brazylijczyk zdecydował się również na latające kolano, a później poszedł po nogi Polaka. Początkowo Polak obronił się przed atakiem, ale musiał ustąpić i znalazł się w niekorzystnej pozycji pod siatką. Mistrz KSW znalazł jednak odpowiedni moment, aby wykaraskać się z opresji i zapiął odwrócony trójkąt Santosowi, kończąc to starcie! Co tu się wydarzyło?! 

AND STILLLLLLLLLLLLLL! Sebastian Przybysz pokazał wielką klasę i obronić pas mistrzowski wagi koguciej! Czapki z głów!

I to już koniec emocji na dziś z KSW 64! Dziękujemy bardzo za obecność i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl!

KSW 64 karta walk. Kto walczy na gali KSW 64, kolejność walk

Walk wieczoru: Sebastian Przybysz (8-2-0) vs. Bruno Augusto dos Santos (10-2-0)

  • Mariusz Pudzianowski (15-7-0) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0-0)
  • Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2)
  • Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0)
  • Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0)
  • Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0)
  • Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0)
  • Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0)
  • Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0)

Fani sportów walki musieli poczekać kilka miesięcy na starcie Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmane Dią, znanym jako "Bombardier", ale wreszcie się doczekali. Senegalski zapaśnik, który na oficjalnej ceremonii ważenia przed KSW 64 wniósł 148 kilogramów, w końcu spotka się w klatce z Mariuszem Pudzianowskim, lżejszym o ponad 30 kg. Starcia z udziałem "Pudziana" niezmiennie przyciągają masę widzów i nie inaczej z pewnością będzie na gali KSW 64. Oprócz walki z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, na gali KSW 64 odbędzie się kilka innych, niemniej emocjonujących walk. Po raz pierwszy od dawna, Mariusz Pudzianowski nie wystąpi w walce wieczoru, a starcie Pudzianowski - Bombardier będzie co-main eventem. W ostatnim pojedynku KSW 64, Sebastian Przybysz bronić będzie bowiem swojego pasa mistrzowskiego, w starciu z Bruno Augusto dos Santosem, który w swojej karierze wygrał 10 walk, czyli o dwie więcej od aktualnego mistrza i z pewnością zrobi wszystko, aby odebrać mu pas mistrzowski federacji. Gala KSW 64 zapowiada się więc niezwykle interesująco! Zapraszamy na naszą relację na żywo z tego wydarzenia oraz walki Pudzianowski - Bombardier!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE