Arkadiusz Wrzosek - Tomasz Sarara

i

Autor: KSW/materiały prasowe Arkadiusz Wrzosek - Tomasz Sarara

KSw 73

KSW 73: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online. KSW 73 LIVE ONLINE w internecie. Na jakim kanale TV KSW 73 20.08.2022?

2022-08-20 14:26

Gdzie oglądać KSW 73? Transmisja TV, PPV, stream online z gali KSW 73. KSW 73 LIVE ONLINE dzisiaj 20.08.2022. Gdzie obejrzeć KSW 73 w telewizji i internecie? Przed nami kolejna emocjonująca gala organizacji KSW. Po kilku latach przerwy organizacja wraca do Warszawy. Na Torwarze zawalczą bohaterowie lokalnej publiczności. Wśród nich m.in. Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski. W poniższym artykule dowiesz się, gdzie obejrzeć KSW 73. KSW 73 GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA KSW 73 w internecie i TV.

KSW 73: Gdzie oglądać galę? Transmisja TV i stream online

Arkadiusz Wrzosek i Radosław Paczuski to bohaterowie lokalnej publiczności. Na Torwarze to oni mają grać pierwsze skrzypce. Radosław Paczuski (29 l.) wraca do występów przed własną publicznością. Jego drugim rywalem w KSW będzie zawsze groźny Jason Radcliffe. Brytyjczyk pokonywał już dwóch Polaków, ale ostatnio przegrał z Michałem Materlą. – Dam wszystko, co mam najlepsze, żeby fani dostali to, na co czekają – zapowiada przed galą w stolicy. – Usłyszałem od Marka Piotrowskiego, że ze względu na szacunek do rywali nigdy ich nie oszczędzał. Robię tak samo! – zapowiada przed walką Paczuski, który jest gotów na ringową wojnę. – Czasem ten styl wiąże się z tym, że rywal będzie znokautowany, ale taki to sport – kończy.

Tomasz Sarara nie wytrzymał. Gwiazda KSW ostro przed walką z Wrzoskiem: Irytują mnie te zj*by!

Daniel Rutkowski (33 l.) miał zmierzyć się w hitowym starciu wagi piórkowej z Lom-Ali Eskievem. Niestety, z powodów zdrowotnych drugi z nich musiał wycofać się ze starcia. Ostatecznie nowym rywalem dla „Rutka” będzie Brazylijczyk Reginaldo Vieira, który walczy w mieszanych sztukach walki od 2009 r. i występował dla największej organizacji na świecie, UFC. Stało się tak dzięki zwycięstwu w brazylijskiej edycji programu The Ultimate Fighter. Z karty walk wypadło także starcie młodego Adama Soldaeva. W to miejsce pojawiła się walka Damiana Piwowarczyka z Bohdanem Gnidko.

Tomasz Sarara i Arkadiusz Wrzosek w końcu wejdą do klatki i wyjaśnią, kto jest najlepszym polskim strikerem. Dwie gwiazdy kickboxingu mają sobie wiele do udowodnienia w okrągłej klatce. Sarara w rozmowie z dziennikarzami nie ukrywał niemałej irytacji tym, w jakim świetle stawia się go przed tym pojedynkiem. Nie gryzł się w język, mówiąc o tym, jak mówi się o nim przed starciem Wrzosek - Sarara na KSW 73.

- Łapią mnie nerwy albo może irytacja na wszystkich tych zj**ów, którzy próbują mi umniejszyć, a nie mają do tego żadnego powodu. Generuje to u mnie negatywne emocje, które finalnie będę musiał przełożyć na Arka - mówił przed walką Sarara. 

SZCZERE WYZNANIE Brazylijczyka z KSW: Jestem fanem Nergala! Spotkałem go u...

KSW 73: Gdzie obejrzeć?

Gala KSW 73 odbędzie się już w sobotę, 20 sierpnia. Początek transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00. Początek wydarzenia około 20:00. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.pl. Gala nie będzie transmitowana w Polsce w żadnej telewizji. W walce wieczoru Tomasz Sarara zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Pojedynek wieczoru nie powinien rozpocząć się przed godziną 23:30.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany