Tomasz Sarara przed KSW 73

i

Autor: Mateusz Sobiecki / SUPER EXPRESS Tomasz Sarara przed KSW 73

KSW 73

Tomasz Sarara nie wytrzymał. Gwiazda KSW ostro przed walką z Wrzoskiem: Irytują mnie te zj*by!

2022-08-20 8:02

Tomasz Sarara szykuje się do pierwszej walki wieczoru dla organizacji KSW. Na warszawskim Torwarze zmierzy się z ulubieńcem lokalnej publiczności, Arkadiuszem Wrzoskiem. Obaj mają sobie wiele do udowodnienia! Sarara w rozmowie z dziennikarzami nie ukrywał emocji. - Irytują mnie zj*by. Umniejszają mi! - mówi wprost.

Na ten pojedynek czekała cały polski świat sportów walki! Tomasz Sarara i Arkadiusz Wrzosek w końcu wejdą do klatki i wyjaśnią, kto jest najlepszym polskim strikerem. Dwie gwiazdy kickboxingu mają sobie wiele do udowodnienia w okrągłej klatce. Sarara w rozmowie z dziennikarzami nie ukrywał niemałej irytacji tym, w jakim świetle stawia się go przed tym pojedynkiem. Nie gryzł się w język, mówiąc o tym, jak mówi się o nim przed starciem Wrzosek - Sarara na KSW 73.

KSW 73. Tomasz Sarara nie gryzł się w język. Ostre słowa

Tomasz Sarara przyznał wprost, że czuje, że nie brakuje osób, które próbują mu umniejszyć. Dysproporcja w kursach czy ocenach kibiców jest naprawdę duża. Większość wskazuje na Arkadiusza Wrzoska.

- Łapią mnie nerwy albo może irytacja na wszystkich tych zj**ów, którzy próbują mi umniejszyć, a nie mają do tego żadnego powodu. Generuje to u mnie negatywne emocje, które finalnie będę musiał przełożyć na Arka - mówił przed walką Sarara.

Sarara przed galą KSW 73: Staram się tego nie czytać!

Jak Sarara poradził sobie z tym problemem? Postanowił nie czytać wiadomości, które piszą w internecie fani. Wyjaśnił też skąd bierze się jego frustracja.

- Nie obraziłem się, że jestem underdogiem. Ale dziwi mnie ta dysproporcja, że gdyby była sytuacja, że mówią, że Wrzosek ma swój prime i atuty. Atuty za Tomkiem. Powiedziałbym luz i odpowiadał na to ze spokojem. Dyskredytacja moich umiejętności, tego, co osiągnąłem... Staram się tego nie czytać - dodał.

Popek przyłapany u Gesslera w środku nocy! Niepokojące fotografie. Mamy zdjęcia z balangi do białego rana

Gala KSW 73. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala KSW 73 już 20 sierpnia na warszawskim Torwarze. W klatce zobaczymy m.in. Daniela Rutkowskiego, Damiana Piwowarczyka, Tomasza Sararę czy Arkadiusza Wrzoska. Początek transmisji o 19:00. Transmisja tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl! Relacja z gali KSW 73 na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Sonda
Kto wygra walkę Sarara - Wrzosek?
Najnowsze