Niepokojące zdjęcia!

Popek przyłapany u Gesslera w środku nocy! Niepokojące fotografie. Mamy zdjęcia z balangi do białego rana

2022-08-19 21:01

Popek przeżył w swoim życiu naprawdę wiele i z pewnością nie wszystko było miłe i dobre. W ostatnim czasie raper przeżywał lepsze chwile, ale, niestety... Znów pojawiły się niepokojące fotografie. Raper został przyłapany w restauracji Gesslera, gdzie imprezował wiele godzin. Gdy słońce powoli budziło się do życia, on dalej nie spał!

Popularny raper przyznawał pewien czas temu, że jest po terapii i wraca do formy. Pomóc w tym miał mu m.in. sport. By pamiętać o wielkich przemianach nosi też medalion, przypominający o tym, by był szczęśliwy przez 24 godziny. Na InstaStories zachęcał też do trzeźwości! Popek przeszedł w życiu wiele perturbacji. W wielkiej przemianie miała pomóc mu nie tylko terapia, ale i sport.

Niepokojące zdjęcia Popka. Przyłapany u Gesslera w środku nocy

Niestety, ostatnie zdjęcia pozwalają nieco powątpiewać, czy z prostej drogi, raper nie zszedł znów na kręte tory. W restauracji Gesslera pojawił się w towarzystwie jednego ze swoich znajomych. Przy barze barman wlewał do ich kieliszków kolorowe płyny. Panowie ochoczo walili kolejne "lufy", a późną nocą opuścili lokal w szampańskich nastrojach. Uśmiechnięty Popek obwieszony na swoim koledze miał na szyi medalion przypominający o tym, by był szczęśliwy w życiu 24 godziny na dobę. Ale czy na pewno o takie szczęście chodzi?

Wielkie wyznanie gwiazdy siatkówki! Od dawna zmagał się z choroba, wcześniej o tym nie mówił

Zobacz zdjęcia Popka na nocnym spotkaniu w galerii poniżej!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Najnowsze