Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

i

Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS | Materiały prasowe KSW Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

Wielkie starcie tytanów

OFICJALNIE: Będzie walka Pudzianowski – Khalidov! Starcie tytanów na KSW 77 potwierdzone! Kiedy walka Pudzianowski - Khalidov?

2022-10-05 11:47

Gala KSW 77 zapowiada się niezwykle emocjonująco. W warszawskim hotelu The Westin KSW zorganizowało konferencję prasową, ujawniając walkę Pudzianowski – Khalidov! Do emocjonującego starcia dojdzie podczas grudniowego wydarzenia. Nie jest to jedyna ciekawa informacja ujawniona przez szefów organizacji. Pudzianowski i Khalidov będą bić się ze sobą w klatce.

O pojedynku Pudzianowski – Khalidov na KSW mówiło się od wielu miesięcy. Podczas środowej konferencji Konfrontacji Sztuk Walki w Warszawie doszło do oficjalnego potwierdzenia tego hitowego starcia. Zawodnicy wejdą do klatki na gali KSW 77 w Gliwicach. Plotkowano o tym od dawna. - KSW 77 Arena Gliwice w grudniu? Pudzian vs Mamed coming soon – napisał na Twitterze „Juras” w połowie tego roku po walce Materli z Pudzianowskim.

KSW 77: Będzie walka Pudzianowski - Khalidov. Kiedy?

Pudzianowski i Khalidov rozmawiali o tym pojedynku już jakiś czas temu. - Jeżeli taka propozycja padnie, dlaczego nie? Do odważnych świat należy - przyznawał Mariusz Pudzianowski. - Już padło! Myślę, że powinniśmy to już dawno zrobić Mariusz, mam nadzieję, że zgodzisz się na tą walkę. Wyzywam Ciebie - odpowiedział Khalidow w kierunku Pudziana. Wiele osób czekało na to starcie i w końcu się doczekali! Do pojedynku Pudzianowski – Khalidov w klatce dojdzie na gali KSW 77 17 grudnia w Gliwicach. To będzie ostatnia gala KSW tego roku!

Więcej informacji wkrótce!

Lekarze o stanie zdrowia Mameda Khalidova. Powinien zakończyć karierę?

Kiedy gala KSW 77?

KSW 77 to ostatnia tegoroczna gala organizacji KSW. Największa polska federacja przygotowała wielkie wydarzenie na ten dzień. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. KSW 77 zaplanowane jest na 17 grudnia w Gliwicach.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?

Polska pokochała Zmarzlika i żużel. Jeremy Sochan debiutuje w San Antonio Spurs.

To tylko niektóre z tematów najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT! Włącz i posłuchaj!

Listen to "Czy Polska pokocha żużel dzięki Zmarzlikowi? Czy Lewy rozbije Inter w Lidze Mistrzów?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze