Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

i

Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS | Materiały prasowe KSW Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

Wielka walka nadchodzi?

Walka Pudzianowski vs Khalidov na KSW?! Łukasz „Juras” Jurkowski rozwiewa wątpliwości swoim wpisem

2022-09-11 14:24

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem na grudniowej gali KSW? Plotki dotyczące tego pojedynku pojawiały się od dłuższego czasu. Kibice dyskutują, kto wygrałby to starcie. Czy dojdzie do tego starcia? Łukasz „Juras” Jurkowski rozwiewa wątpliwości, co do przyszłości obu legend organizacji KSW „Pudziana” i Khalidova.

Mariusz Pudzianowski kontra Mamed Khalidov? Ta walka z pewnością rozgrzałaby polskich kibiców sportów walki. Jeden i drugi swoimi wpisami już wskazywał na to, że rzeczywiście może dojść do takiego starcia. Chrapkę na starcie z „Pudzianem” ma także Phil De Fries, który wyzywał najsilniejszego człowieka na świecie po gali KSW 74. W Ostrowie Wielkopolskim po wygranej z Ricardo Praselem kolejny raz apelował o starcie.

Wielkie kontrowersje na KSW 74! Damian Janikowski wściekły na werdykt sędziego, szokująca prośba

KSW 74: De Fries chce walki z Pudzianem. Najpierw walka z Khalidovem?

Phil De Fries wciąż jest niepokonany w organizacji KSW i znów nie dał żadnych szans swojemu rywalowi. Ricardo Prasel zapowiadał, że chce odebrać pas Anglikowi. De Fries wspierany z narożnika przez gwiazdę UFC Toma Aspinalla nie miał żadnych problemów. Zmusił do poddania rywala i kolejny raz krzyczał z klatki o walkę z Mariuszem Pudzianowskim. - Kiedy Pudzian będzie miał 60 lat, ja będę po 50-tce. Możemy bić się o pas staruszków – żartował ostatnio w rozmowie z „Super Expressem”. Tym razem apel o pojedynek był już bardzo poważny!

Wszystko wskazuje jednak na to, że na razie były strongman ma w planach starcie z… Mamedem Chalidowem, do którego może dojść w grudniu.

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku

KSW: „Juras” o walce Pudzianowski – Khalidov

Fani znów plotkują! Ostatnia tegoroczna gala KSW odbędzie się w Gliwicach, 17 grudnia. Organizacja nie ujawniła jednak, jakie starcie będzie main eventem wydarzenia. Dyskutuje się o tym, że walka Pudzianowski – Khalidov może mieć miejsce właśnie podczas gali KSW 77. Oliwy do ognia dolał także Łukasz „Juras” Jurkowski.

- KSW 77 Arena Gliwice w grudniu? Pudzian vs Mamed coming soon – napisał na Twitterze „Juras”.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze