KSW 74: De Fries vs Prasel

i

Autor: Materiały prasowe KSW KSW 74: De Fries vs Prasel

Hitowa walka

KSW ogłosiło wrześniową galę! Hitowe starcie wagi ciężkiej o pas, znamy termin

2022-08-02 17:40

Znamy termin kolejnej gali KSW. KSW 74 zbliża się wielkimi krokami, a największa polska organizacja postanowiła wrócić do Wielkopolski. Po wydarzeniu w Warszawie, Konfrontacja Sztuk Walki przeniesie się do Ostrowa Wielkopolskiego. Kibice zobaczą tam pojedynek o pas wagi ciężkiej. Poznaliśmy cztery nazwiska, które pojawią się na karcie walk.

Już 10 września organizacja KSW zawita po raz pierwszy do Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas gali KSW 74 dojdzie do starcia o pas królewskiej kategorii wagowej pomiędzy najdłużej panującym czempionem tej kategorii w historii, Philem De Friesem (21-6, 1NC, 5 KO, 12 Sub), a numerem jeden wagi ciężkiej, Ricardo Praselem (13-3, 4 KO, 9 Sub).

KSW 74: De Fries vs Prasel

Od roku 2018 Phil De Fries jest niekwestionowanym królem wagi ciężkiej KSW. Tytuł zdobył pokonując Michała Andryszaka, a następnie obronił go sześciokrotnie. Anglik w pokonanym polu zostawił takich zawodników, jak: Michał Kita, Karol Bedorf, Tomasz Narkun czy Darko Stosić. De Fries jest na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii organizacji KSW.

Fani Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV oniemieli po tym, co zobaczyli! Ten szczegół przykuł ich uwagę, ruszyła prawdziwa lawina

Ricardo Prasel przebojem wdarł się do organizacji KSW. W marcu tego roku zmierzył się z Michałem Kitą na gali KSW 68 i po emocjonującym boju rozbił go w drugiej rundzie. Dwa miesiące później Ricardo wszedł ponownie do okrągłej klatki, aby stanąć naprzeciwko Daniela Omielańczuka i tym razem poradził sobie jeszcze szybciej – poddał Polaka w drugiej minucie walki. Teraz Prasel stanie przed największym wyzwaniem w karierze i spróbuje zasiąść na tronie królewskiej kategorii wagowej.

KSW 74: Kto jeszcze zawalczy?

Podczas gali, która odbędzie się w Arenie Ostrów, fani zobaczą również w akcji Damiana Janikowskiego (7-4, 5 KO, 1 Sub) i Michała Kitę (21-14-1, 13 KO, 5 Sub). Rywale tych zawodników zostaną wkrótce ogłoszeni.

Roberto Soldić odchodzi z KSW! Będzie kontynuował karierę w innym miejscu, podjął ważną decyzję

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW
Najnowsze