PGE Narodowy

i

Autor: Cyfra Sport PGE Narodowy

Wielka gala

KSW znów to robi! Kolejne historyczne wydarzenie, gala na PGE Narodowym! Hit stał się faktem

2023-02-24 12:35

Wydawało się, że kolejna gala sportów walki na PGE Narodowym to marzenie kibiców MMA, czy boksu i prędko się to nie wydarzy. KSW postanowiło jednak spełnić te marzenia i po raz drugi w historii zagości na Stadionie Narodowym! W piątkowe południe pojawił się oficjalny komunikat federacji, potwierdzający te informacje. Wielka gala odbędzie się w czerwcu!

Gale sportów walki na stadionach piłkarskich nie są niczym nowym. Najczęściej to wielkie gale bokserskie mają miejsce na takich obiektach i wówczas możemy zobaczyć kilkadziesiąt tysięcy fanów na trybunach. Gale mieszanych sztuk walki na stadionach goszczą nieco rzadziej, a szlaki przetarło m.in. KSW. W 2017 roku największa federacja MMA w Europie zorganizowała galę na PGE Narodowym w Warszawie.

KSW wraca na Narodowy. To będzie hitowa gala!

Wówczas w klatce pojawili się m.in. Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, czy Mateusz Gamrot, a więc wielkie postacie KSW. Teraz historia zatoczy koło. Po sześciu latach oczekiwania fani KSW ponownie doczekali się gali na PGE Narodowym i zapewne ponownie zobaczą największe gwiazdy federacji. Na razie nie ma jeszcze potwierdzonych walk na 3 czerwca, ale można spodziewać się, że będą to hitowe zestawienia!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Listen on Spreaker.
Najnowsze