Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

Co mistrz ma na myśli?

Tajemniczy wpis Mameda Khalidova. Fani zaczęli snuć domysły. I w dodatku to zdjęcie, wymowna sceneria

2023-02-22 16:11

Mamed Khalidov nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w długiej i bogatej karierze w mieszanych sztukach walki. Mimo że zawodnik ma już 42 lata wciąż jest aktywnym wojownikiem i już niebawem możemy spodziewać się jego kolejnej walki. Sam Khalidov postanowił podgrzać nieco atmosferę i w mediach społecznościowych opublikował post z tajemniczymi słowami. Kibice zastanawiają się, co to może oznaczać.

Wiek, w którym zawodnicy odchodzą na sportową emeryturę wciąż ulega wydłużeniu. Jeszcze parę dekad temu wydawało się, że 42-latek nie jest w stanie uprawiać ukochanej dyscypliny na najwyższym poziomie. Teraz trend się odwraca, a dowodem na to jest Mamed Khalidov. Wielki mistrz sportów walki wciąż jest głodny kolejnych pojedynków i na razie nie odwiesił rękawic na kołek.

Tajemniczy wpis Khalidova. Kibice nie wiedzą, co może oznaczać

A w dodatku pod koniec ubiegłego roku wygrał jedną z największych walk w historii KSW. Khalidov skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim i w krótkim czasie pokonał zawodnika z Białej Rawskiej. Po pojedynku zaczął mówić tak, jakby chciał się pożegnać z kibicami, ale zapowiedział jedynie, że nie stoczy już walki w wadze ciężkiej i na pewno spora część fanów odetchnęła z ulgą.

Na razie nie wiadomo, kiedy Mamed Khalidov wróci do klatki i kto będzie jego kolejnym rywalem. Niewykluczone jednak, że następny pojedynek olsztynianina to kwestia kilku miesięcy. Sam Khalidov postanowił podgrzać atmosferę i w mediach społecznościowych opublikował tajemniczy wpis. - Już czas - napisał zawodnik w opisie do fotografii z pięknym pejzażem gór. Kibice w komentarzach zastanawiali się, co ma na myśli mistrz i niektórzy spekulują, że nadszedł czas na kolejną walkę. Czy tak będzie? Przekonamy się niebawem.

Sonda
Czy Mamed Khalidov będzie jeszcze mistrzem KSW?
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze