Takiego go jeszcze nie widzieliście!

Mariusz Pudzianowski odsłonił sześciopak i pokazał diabelskie rogi. Takiego "Pudziana" jeszcze nie widzieliście!

2023-02-22 14:02

Mariusz Pudzianowski postanowił zadziwić swoich fanów. Zawodnik KSW i były mistrz świata strongmenów pokazał na swoich mediach społecznościowych, jak dba o swoją formą, przy okazji okazując diabelskie rogi! Takiego "Pudziana" jeszczer nie widzieliście, to zdjęcie przejdzie do historii!

Mariusz Pudzianowski postanowił pokazać swoim fanom swoje nieznane oblicze. Były mistrz świata strongmenów i zawodnik KSW postanowił zamieścić na swoim Instagramie dość ciekawą fotografię, na której prezentuje swoje zupełnie nieznane oblicze. Tym razem, popularny "Pudzian" pokazał potężną muskulaturę i diabelskie rogi. Obok takiego zdjęcia wprost ciężko przejść obojętnie.

Mariusz Pudzianowski pokazuje nieznane oblicze. Muskulatura i diabelskie rogi!

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która cieszy się niesłabnącą popularnością i daje się to odczuć, patrząc na media społecznościowe strongmena. Zawodnik KSW bardzo chętnie wykorzystuje swoje zasięgi i prezentuje na zdjęciach swoje życie prywatne, ale także nawyki treningowe. Na najnowszej publikacji w internecie, "Pudzian" przeszedł samego siebie i na fotografii, która prezentowała jego potężną muskuluraturę, zamieścił emotikon diabelskiej twarzy, który przesłonił jego oblicze. Takiego wydania Mariusza Pudzianowskiego fani jeszcze nie widzieli i nie mogli ukryć swojego wielkiego zadziwienia zdjęciem byłego mistrza świata strongmenów.

Najnowsze