Jakub Kubańczyk Flas powalczy o kolejny pas FAME MMA

i

Autor: Instagram/ ochroniarz_69 Jakub "Kubańczyk" Flas powalczy o kolejny pas FAME MMA

Kubańczyk już niebawem powalczy o kolejny pas FAME MMA?! Raper zdradził możliwy termin pojedynku

2021-04-26 16:54

Podczas ostatniej gali FAME MMA 9 Jakub Flas, znany szerszej publiczności jako "Kubańczyk" w rewelacyjny sposób pokonał swojego Marcina Malczyńskiego i zdobył pas mistrzowski federacji FAME MMA w wadze średniej. Raper i jedna z największych gwiazd freak-fightowej federacji nie ma jednak zamiaru się na tym zatrzymywać i już planuję swój bój o pas wagi półśredniej, który znajduje się obecnie w rękach Dawida Malczyńskiego.

Kubańczyk do tej pory nie znalazł na siebie mocnych w federacji FAME MMA i po tym, jak wygrał w debiucie z Michałem "Boxdelem" Baronem, a później Mateuszem "L-Pro" Łapotem, Jakub Flas stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi średniej organizacji FAME MMA. Na jednej z najbardziej wyczekiwanych walk gali FAME MMA 9, Kubańczyk zmierzył się z Marcinem Malczyńskim i w ekspresowym tempie wyszedł z oktagonu z pasem w swoich rękach. Już wtedy raper i jedna z największych gwiazd federacji FAME MMA zapewniała, że to nie koniec i Kubańczyk chciałby się zmierzyć z drugim z braci Malczyńskich, który do tej pory jest posiadaczem pasa wagi półśredniej. To wszystko może się jednak zmienić, bo Dawid Malczyński spotka się z oktagonie podczas gali FAME MMA 10 z Adrianem Polakiem. Od tego zależeć też będzie ewentualna walka Kubańczyka o kolejny pas federacji FAME MMA. Raper wskazał już jednak pierwszy realny termin. 

Kubańczyk chce zdobyć kolejny pas

Jakub Flas przeprowadził ostatnio na swoim Instagramie Q&A, podczas którego jego fani zadawali mu różne pytania. Część z nich dotyczyła oczywiście federacji FAME MMA i jego planów na przyszłość. Kubańczyk zdradził, kiedy można spodziewać się jego starcia o kolejny pas mistrzowski. - Myślę, że pod koniec roku. Niestety przez przygotowania do walki o pas musiałem odpuścić inne sprawy, które teraz nadrabiam. Chcę zejść również do 77 kg więc zobaczymy jak tam walki się potoczą - napisał na Instagramie raper. 

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
Jakub Kubańczyk Flas powalczy o kolejny pas FAME MMA

i

Autor: Instagram/ ochroniarz_69 screen Jakub "Kubańczyk" Flas powalczy o kolejny pas FAME MMA
Sonda
Fame MMA 10 - czy nie możesz się doczekać?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze