Mateusz Gamrot

i

Autor: Aleh Cimachaviec / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

Zaskakujące słowa

Legenda UFC uderza w Mateusza Gamrota. Wypowiedział się w ostrych słowach o polskiej gwieździe MMA

2022-10-12 18:23

Mateusz Gamrot na gali UFC 280 wejdzie do klatki do walki z Beneilem Dariushem. Niewykluczone, że będzie to eliminator do pasa wagi lekkiej. Tuż przed pojedynkiem gorzko na jego temat wypowiedział się Chael Sonnen. Amerykański zawodnik nie szczędził pod jego adresem gorzkich słów. Niestety, uderzył w Mateusza Gamrota. Czy rzeczywiście ma rację?

Medialność i popularność zawodników jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o np. pozyskiwanie sponsorów czy zgarnianie większych pieniędzy za walki. Chael Sonnen to ikona UFC czy Bellatora, która kilkukrotnie biła się o pasy tych organizacji w różnych kategoriach wagowych. Toczył starcia w kategorii średniej, półciężkiej, a nawet ciężkiej. W 2014 roku zaczął pracować dla ESPN w roli analityka MMA. Prowadzi także własny kanał na YouTube „Beyond the Fights”. Nie miał dla niego żadnej litości.

Mateusz Gamrot pokazał zdjęcie z żoną na plaży i się zaczęło! Fani nie mogli wyjść z podziwu po tym, co zobaczyli

Legenda UFC uderza w Mateusza Gamrota. „Nie wiem, czy to jego imię, nazwisko czy pseudonim”

Mateusz Gamrot zmierzy się na UFC 280 w prawdopodobnym eliminatorze. Chael Sonnen uderzył w swoim podcaście w naszego zawodnika, twierdząc, że ten nie dba o swoją medialność.

- Nawet nie wiem, czy Gamrot to jego imię, nazwisko, czy pseudonim. To nie moja wina. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś, kto nazywa się Gamrot opublikował post na Twitterze. Każdego dnia dzwonią do mnie zawodnicy i jest to mądry ruch w ich wykonaniu. Nigdy nie odezwał się do mnie, ktoś kto reprezentuje Gamrota. Wiem jednak, że to świetny zawodnik, walczy na dużej gali i będzie gotowy na walkę z Dariushem - zaznaczył. 

Chael Sonnen przyznał również, że nie widzi obecnie pewnego pretendenta do pasa wagi lekkiej. Niewykluczone, że będzie nim zwycięzca pojedynku Dariush – Gamrot.

Wielki i wzruszający gest Mameda Khalidova. Oddał potrzebującemu prawdziwy skarb

Mateusz GAMROT przed UFC 280: ELIMINATOR z Dariushem? Mówi się...

Kiedy gala UFC 280?

Gala UFC 280 zaplanowana jest na 22 października. W walce wieczoru o pas wagi lekkiej zawalczą Charles Oliveira – Islam Makhachev. Transmisja gali na Polsacie Sport. Relacja na żywo z UFC 280 i walki Gamrot – Dariush na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Sonda
UFC 280: Kto wygra walkę Gamrot - Dariush?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze