Legendarny mistrz UFC za kratami przez przemoc domową! Kolejne problemy Jona Jonesa

2021-09-25 8:52
Jon Jones
Autor: East News Jon Jones

W świecie sportów walki nie brakuje barwnych i kontrowersyjnych postaci. Legendarny Jon Jones z pewnością jest jedną z nich. Były mistrz organizacji UFC wielokrotnie wpadał w przeróżne kłopoty. Teraz znowu ma problemy z prawem. Wszystko z powodu przemocy domowej i uszkodzenia mienia, przez co nad ranem trafił za kratki.

Jon Jones jest z pewnością jednym z najbardziej kontrowersyjnych aktywnych sportowców na całym świecie. Legendarny Amerykanin był mistrzem organizacji UFC przez wiele lat w kategorii półciężkiej. Równie dużo, co o jego popisach w klatce mówiło się także o jego "występach" osobistych. Skandale ze skazaniem za potrącenie i ucieczkę z miejsca wypadku, jeżdżący pod wpływem alkoholu i z pistoletem na siedzeniu. Teraz kolejny raz ma problemy. Do listy skandali dopisał sobie przemoc domową.

UFC: Jon Jones aresztowany

Gwiazdor UFC miał zostać aresztowany nad ranem w piątek w Las Vegas. Zarzucano mu przemoc domową oraz uszkodzenie mienia. Jak poinformował portal TMZ Sports, zawodnik wylądował za kratkami. Informacja o popełnieniu przestępstwa pojawiła się ok. godziny 5:45, a służby pojawiły się w Caesars Palace, gdzie przebywał Jon Jones.

Jon Jones to legenda MMA, który przez lata pozostawał mistrzem organizacji w kategorii półciężkiej. W ostatnim pojedynku w lutym 2020 roku, "Bones" pokonał Dominicka Reyesa. Od tego czasu nie stoczył żadnego pojedynku. Był łączony z ewentualnym starciem z Janem Błachowiczcem, obecnym mistrzem UFC w wadze półciężkiej.

Zobacz także: Jon Jones gonił włamywacza w samej bieliźnie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze