Legendarny sportowiec trafił do szpitala! Fani są poważnie zmartwieni [ZDJĘCIA]

2020-07-27 12:23 MSo
Hulk Hogan
Autor: Instagram / Hulk Hogan Hulk Hogan

Każdy, kto choć raz miał okazję oglądać zawody wrestlingowe doskonale kojarzy tę postać. Hulk Hogan to wielka legenda zapasów, która spopularyzowała dyscyplinę na całym świecie. Niestety, powoli coraz bardziej odzywa się jego wiek. 66-latek wylądował ostatnio w szpitalu. Zmartwieni fani oglądali opublikowane przez niego zdjęcia.

Hulk Hogan to jedna z tych ikon wrestlingu, bez której zapasy nie byłyby dziś w tym samym miejscu. Zapaśnik z charakterystycznym wąsem podbił serca milionów fanów na całym świecie. Gwiazdor WCW, WWF i później WWE zakończył już zawodowe starty. Członek "Hali Sław" najprawdopodobniej zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Hugh Grant wygrał mecz mistrzostw kraju w tenisa! Kochanek Bridget Jones wykorzystał lukę w przepisach

BAJECZNE wakacje Lewandowskiego i Piątka! Wypoczywali jak KRÓLOWIE | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W sieci pojawiły się liczne zdjęcia Hogana ze szpitala. Zapaśnik, który tak naprawdę nazywa się Terry Gene Bollea, był podłączony do specjalnej aparatury, która pozwala zrobić tomografię. To może oznaczać poważne kłopoty ze zdrowiem "Mr. America"! "The Sun" informował o podejrzeniach urazu pleców Hogana. "Hulkster" najprawdopodobniej wróci do szpitala, by przejść jeszcze więcej badań.

- Muszę znaleźć lepszy sposób do spędzania moich niedziel, prawda bracia? - napisał w mediach społecznościowych Hogan. Życzenia powrotu do zdrowia szybko złożyły mu byłe gwiazdy zapasów.

Hogan to sześciokrotny mistrz WCW. Na swoim koncie ma także kilka trofeów mistrzowskich z czasów walk dla WWF i WWE.

Najnowsze