Jan Błachowicz, Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: Instagram/ janblachowicz, jurasmma Jan Błachowicz, Łukasz "Juras" Jurkowski

szczera opinia

Łukasz "Juras" Jurkowski bez ogródek o Błachowiczu, Gamrocie i Jędrzejczyk! Nie wahał się ani chwili, błyskawicznie przedstawił swoje zdanie

2022-12-06 13:03

Polscy kibice sportów walki mają mnóstwo powodów do dumy, przede wszystkim ze względu na zawodników, którzy walczą w największych federacjach MMA na świecie, tak jak chociażby Jan Błachowicz, czy Mateusz Gamrot. "Cieszyński Książę" i "Gamer" już zapisali się w historii MMA i podobne zdanie na ten temat ma Łukasz "Juras" Jurkowski, który umieszcza Błachowicz i Gamrota w gronie najlepszych.

Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot, czy Joanna Jędrzejczyk to zawodnicy, o których miał okazję usłyszeć już niemalże cały świat i trudno wyobrazić sobie kibica sportów walki, który nie spotkałby się z nazwiskiem polskich wojowników i wojowniczki. "Cieszyński Książę" już niebawem znowu może stanąć przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego UFC, a Mateusz Gamrot narobił w ostatnim czasie srogiego zamieszania, deklasując swoich rywali. Klasę i umiejętności gwiazd UFC oraz Joanny Jędrzejczyk niezwykle ceni również Łukasz "Juras" Jurkowski.

Szczera opinia "Jurasa" o Błachowiczu, Gamrocie i Jędrzejczyk. Wszystko ujawnił, tak to wygląda jego zdaniem

Pomimo tego, że Joanna Jędrzejczyk zakończyła niedawno swoją karierę w MMA, w dalszym ciągu zalicza się ona do najlepszych zawodniczek na świecie, a już szczególnie w Polsce. Łukasz "Juras" Jurkowski nie mógł więc pominąć jej w swoim rankingu, który stworzył odpowiadając na pytanie jednego z fanów podczas Q&A na Instagramie. Komentator sportów walki oraz gwiazdor KSW został bowiem poproszony o wskazanie najlepszych polskich zawodników jego zdaniem.

Łukasz "Juras" Jurkowski bez ogródek o Błachowiczu, Gamrocie i Jędrzejczyk! Nie wahał się ani chwili, błyskawicznie przedstawił swoje zdanie

"Juras" podczas swojego ostatniego, 11-godzinnego lotu postanowił odpowiedzieć na pytania fanów i po jednym z nich przedstawił swoje TOP 3 polskiego MMA. Jak nietrudno się domyślić, w rankingu tym wskazał Jana Błachowicza, Mateusza Gamrota i Joannę Jędrzejczyk jasno dając do zrozumienia, że jego zdaniem to właśnie ci zawodnicy zasługują na miano najlepszych w Polsce.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Łukasz Juras Jurkowski wskazuje TOP 3 polskiego MMA

i

Autor: Instagram/ jurasmma screen Łukasz "Juras" Jurkowski wskazuje TOP 3 polskiego MMA
Don Kasjo po znokautowaniu Popka na Prime MMA 4
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze