Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Nagła zmiana

Jan Błachowicz zawalczy o pas na UFC 282! Szokujące wieści zza Oceanu

2022-11-23 22:44

Jan Błachowicz zawalczy o pas kategorii półciężkiej na UFC 282? Wiele na to wskazuje. Jak informuje amerykański dziennikarz Kevin Iole, wszystko z powodu kontuzji Jiriego Prochazki, który miał zwakować pas. Ostatecznie Polak ma bić się o pas ze swoim pierwotnym rywalem.

Jan Błachowicz znowu zawalczy o pas UFC. Informacje pojawiły się w mediach społecznościowych w amerykańskich mediach. Nie trwało to długo, a wiadomości przekazał także dobry znajomy "Cieszyńskiego Księcia" Łukasz "Juras" Jurkowski. Błachowicz wyleciał już do Stanów Zjednoczonych, gdzie dokończy okres przygotowawczy przed walką 10 grudnia.

UFC 282: Błachowicz zawalczy o pas!

- Z ostatniej chwili: Jiri Prochazka wycofuje się z walki na UFC 282 z powodu poważnej kontuzji. Glover odpuścił ten pojedynek, Jiri zwakował pas. Nowa walka wieczoru to Błachowicz - Ankalaev. Manager Prochazki, Tim Simpson, poinformował, że Czech doznał kontuzji prawego ramienia podczas zapasów. Jiri ma ogłosić oświadczenie niedługo - napisał Kevin Iole na Twitterze.

Informacje na Instagramie napisał także Łukasz "Juras" Jurkowski.

- Jiri Prochazka wypada z grudniowej gali! Jan Błachowicz w walce wieczoru UFC 282 to raz…dwa? Walka o mistrzowski pas. F**K YEAH! Po swoje - napisał na portalu społecznościowych.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze