Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Nagła zmiana

Jan Błachowicz zawalczy o pas na UFC 282! Szokujące wieści zza Oceanu

2022-11-23 22:44

Jan Błachowicz zawalczy o pas kategorii półciężkiej na UFC 282? Wiele na to wskazuje. Jak informuje amerykański dziennikarz Kevin Iole, wszystko z powodu kontuzji Jiriego Prochazki, który miał zwakować pas. Ostatecznie Polak ma bić się o pas ze swoim pierwotnym rywalem.

Jan Błachowicz znowu zawalczy o pas UFC. Informacje pojawiły się w mediach społecznościowych w amerykańskich mediach. Nie trwało to długo, a wiadomości przekazał także dobry znajomy "Cieszyńskiego Księcia" Łukasz "Juras" Jurkowski. Błachowicz wyleciał już do Stanów Zjednoczonych, gdzie dokończy okres przygotowawczy przed walką 10 grudnia.

UFC 282: Błachowicz zawalczy o pas!

- Z ostatniej chwili: Jiri Prochazka wycofuje się z walki na UFC 282 z powodu poważnej kontuzji. Glover odpuścił ten pojedynek, Jiri zwakował pas. Nowa walka wieczoru to Błachowicz - Ankalaev. Manager Prochazki, Tim Simpson, poinformował, że Czech doznał kontuzji prawego ramienia podczas zapasów. Jiri ma ogłosić oświadczenie niedługo - napisał Kevin Iole na Twitterze.

Informacje na Instagramie napisał także Łukasz "Juras" Jurkowski.

- Jiri Prochazka wypada z grudniowej gali! Jan Błachowicz w walce wieczoru UFC 282 to raz…dwa? Walka o mistrzowski pas. F**K YEAH! Po swoje - napisał na portalu społecznościowych.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze