Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRES Joanna Jędrzejczyk

ważna decyzja

Fani Joanny Jędrzejczyk będą w siódmym niebie! Te słowa nie pozostawiają złudzeń, Polka chce to zrobić dla kibiców

2022-11-11 12:10

Od ostatniej walki Joanna Jędrzejczyk, a tym samym od chwili, kiedy polska gwiazda UFC zdecydowała się zakończyć karierę minęło już kilka miesięcy. Fani "JJ" mogli już zatęsknić za Polką i jak się okazuje, być może będą oni mieli jeszcze okazję do tego, żeby ponownie oglądać Jędrzejczyk w klatce. Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzami Polka nie ukrywała, że myśli nad jeszcze jedną walką.

Joanna Jędrzejczyk przez wiele lat dawała polskim kibicom MMA wiele powodów do radości, stając się jedną z najważniejszych postaci w kobiecych sportach walki oraz gwiazdą federacji UFC. Niestety dla fanów Polki, po swojej ostatniej walce, kiedy to przegrała ponownie z Zhang Weili, w czerwcu tego roku, "JJ" zdecydowała, że to koniec jej kariery i czas przejść na sportową emeryturę. Teraz jednak kibice Polki mogą znów mieć nadzieję.

Słowa Joanny Jędrzejczyk sprawią, że fani wpadną w zachwyt. Polka zastanawia się nad powrotem

Jędrzejczyk nosi się bowiem z zamiarem ponownego wejścia do oktagonu, co miałoby być swoistym pożegnaniem ze sportami walki. - Czasami czuję, że powinnam dać jeszcze jedną walkę, powinnam dać ostatni taniec fanom, bo nie mieliśmy na to czasu - wyznała Polka podczas rozmowy z dziennikarzami przed galą UFC 281. 

Fani Joanny Jędrzejczyk będą w siódmym niebie! Te słowa nie pozostawiają złudzeń, Polka chce to zrobić dla kibiców

Po miesiącach sportowej emerytury Polka przyznała także, że podjęła decyzję o odejściu w trudnym okresie. - Nie byłam przygotowana i fani też nie byli przygotowani na pożegnanie - dodała Jędrzejczyk. Przy okazji dziennikarze i fani dowiedzieli się, że w przyszłości Polka chce zostać menadżerką i opiekować się zawodnikami, by pomóc im w ich karierach. 

Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?
PIERWSZY WYWIAD FABIJAŃSKIEGO PO OGŁOSZENIU NA FAME MMA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze