Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: Instagram/jurasmma Łukasz "Juras" Jurkowski

Łukasz "Juras" Jurkowski zaorał Ramzana Kadyrowa. Wszystko po walce Jana Błachowicza na UFC, trzy słowa wystarczyły

2022-12-12 12:42

Niespodziewana sytuacja na UFC 282. Walka o pas mistrzowski zakończyła się remisem. Jan Błachowicz wygrał na kartach jednego sędziego, jeden wskazał na remis, a ostatni na wygraną Magomeda Ankalaeva. Oburzenia nie krył m.in. przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow. Łukasz "Juras" Jurkowski zareagował na jego słowa pod jednym z postów na Facebooku.

Ramzan Kadyrow nie krył oburzenia po decyzji sedziów na UFC 282. Walka Błachowicz - Ankalaev. Przywódca Cezczenii ostro uderzył w największą organizację MMA na świecie i zarzucił wkroczenie polityki do UFC. Czujący się pokrzywdzonym zbrodniarz przytacza przykład organizacji ACA, która ze względu na biznesowe powiązania z szemranymi postaciami ma zakaz organizacji gal w Europie.

Joanna Jędrzejczyk wróci do walk? Wszystko rozjaśni już niebawem, te słowa mogą rozgrzać fanów!

- Dana White, co się z tobą stało? Byłeś normalnym, pryncypialnym człowiekiem, a dziś zabrałeś pas mistrzowski z klatki, nie przekazując go wyraźnemu zwycięzcy. A może polityka wkroczyła na ring UFC i wymaga od ciebie brudnego sędziowania? To jest sport, Dana. Bądź szczery. Weź przykład z Mairbeka Khasieva z federacji ACA, który potrafi interweniować przy stronniczym sędziowaniu, żądając obiektywizmu i niemieszania sportu z polityką - mówił przywódca Czeczenii.

"Juras" reaguje na słowa Kadyrowa. Wystarczyły trzy słowa, by go zaorać

Łukasz "Juras" Jurkowski zareagował na słowa Kadyrowa pod wpisem portalu Lowking.pl na Facebooku. Wystarczyły trzy słowa, by podsumować wypowiedź przywódcy Czeczenii.

- Niebywałej klasy debil - napisał na Facebooku "Juras", wywołując wiele emocji wśród kibiców. Większość reagowała emotikoną płaczącą ze śmiechu.

Pupilek Putina grzmi po walce Błachowicza z Ankalajewem. Domaga się oddania pasa i przeprosin, padły mocne słowa

UFC 282: Werdykt walki Błachowicz - Ankalaev

W walce Jan Błachowicz - Magomed Anakalaev, którego stawką był pas kategorii półciężkiej, został ogłoszony remis. Jeden z sędziów wskazał punktację 48-47 na korzyść Jana Błachowicza, jeden dał 47-47, a ostatni 48-46 dla Magomeda Ankalaeva.

Jan Błachowicz przed walką o pas na UFC 282: Wszechświat jest ze mną!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze