High League 4: Maja Staśko - Mrs. Honey

i

Autor: High League High League 4: Maja Staśko - Mrs. Honey

Oficjalne ogłoszenie

Maja Staśko poznała rywalkę na High League 4! Zmierzy się w klatce z kontrowersyjną Mrs. Honey, debiut streamerki

2022-08-09 12:08

Kobieca siła na gali High League 4! Maja Staśko oficjalnie poznała rywalkę na wrześniowej gali federacji Malika Montany. Lewicowa aktywistka już 17 września zmierzy się w klatce z kontrowersyjną streamerką, Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką. Ich pojedynek zapowiada się niezwykle gorąco, a w walce wieczoru High League 4 dojdzie do innego głośnego starcia kobiet - Lexy Chaplin vs Natsu.

O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Zasłynęła ona jako najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, feminizmu i głos polskiej lewicy. Do walki przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League. Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. 

Artur Szpilka dobitnie o Denisie Załęckim. Jednoznaczne słowa o kontuzji rywala przed walką na High League 4

Tak mieszka Maja Staśko! Nie miała przed nami tajemnic

Staśko poznała rywalkę na High League 4! Zmierzy się w klatce z kontrowersyjną Mrs. Honey

Ewa Wyszatycka, czyli "Mrs. Honey", jest jedną z najsłynniejszych polskich streamerek. Przygodę z grami rozpoczęła w 2017 roku i od tamtego czasu nagrywa filmy z grania w League of Legends, Fortnite, CS:GO czy Teamflight Tactics. Ogromną popularność zdobyła jednak nie tylko ze względu na aktywność na Twitchu, ale również przez liczne afery, skandale i kontrowersje. W ostatnim czasie zainteresowanie wzbudziło jej konto w OnlyFans. Przypomniało to widzom wcześniejsze skandale z jej udziałem, a także burzliwy związek z innym zawodnikiem HIGH League, Maciejem “Zonym” Zoniukiem.

Maja Staśko zarobi pokaźną sumę na High League! Wyszło na jaw, ile dostanie za swoją walkę

Politycy od kuchni - Maja Staśko 2022

Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4! Transmisja na YouTube HIGH League. W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Aktualna karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA - o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs TBA
Sonda
High League 4: kto wygra walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze