Maja Staśko

i

Autor: High League / materiały prasowe Maja Staśko

Zarobki Staśko

Maja Staśko zarobi pokaźną sumę na High League! Wyszło na jaw, ile dostanie za swoją walkę

2022-08-05 16:15

Ogłoszenie walki Mai Staśko w organizacji High League wywołało wielką dyskusję w Internecie. Wielu uważa, że sięgniecie po pieniądze za walkę od federacji firmowanej przez Malika Montanę to zdrada ideałów, które do tej pory kontrowersyjna aktywistka reprezentowała. Sporo komentarzy dotyczy choćby pieniędzy, a tych Staśko ma zarobić naprawdę sporo!

O tym, że Maja Staśko może dołączyć do High League mówiło się od pewnego czasu. Dla wielu taka informacja była nie do przyjęcia, bowiem lewicowa aktywistka potępia przemoc i nie raz krytykowała m.in. Malika Montanę za seksizm, a to właśnie on jest twarzą całego High League. Ostatecznie dołączenie Staśko do High League stało się faktem i wywołało wielką burzę w mediach społecznościowych. Fani i przeciwnicy aktywistki szeroko komentują całe wydarzenie i nie mogło w tym wszystkim zabraknąć tematu gaży, jaką zgarnie zawodniczka. Okazuje się, że kwota jest całkiem pokaźna!

Weteran UFC będzie rywalem Damiana Janikowskiego na KSW! Tom Breese zawalczy na KSW 74

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Wyszły na jaw zarobki Mai Staśko w High League. Aktywistka broni swojej decyzji

Maja Staśko spodziewała się, że jej decyzja wywoła falę negatywnych emocji. Od razu zapowiedziała, że pieniądze zarobione na High League przekaże na fundacje. – Mam wielki przywilej, że mogę w ten sposób pozyskiwać pieniądze i uwagę dla szczytnego celu. Nie wyobrażam sobie, żeby tego nie wykorzystać. 20 tys. zł przeznaczę na Fundację Fortior, czyli organizację wsparcia dla mężczyzn po doświadczeniu przemocy – napisała Staśko – Dzięki tym pieniądzom chłopaki uciekający z toksycznych domów będą mieli mieszkania treningowe. Poza tym 20 tys. zł trafi do Centrum Praw Kobiet – na schronienie dla kobiet po przemocy, które uciekają od swoich oprawców – dodała na Twitterze aktywistka.

Bezwzględna wypowiedź w kontekście Błachowicza. To może być potężny cios dla Polaka, nadzieja stracona?

Tym samym jest pewne, że Maja Staśko zarobi przynajmniej 40 tysięcy za swoją walkę. Jednak wiele źródeł podaje, że otrzyma ona od High League kwotę… dwukrotnie wyższą! Jak podaje Patryk Sykut, który już wcześniej informował, że Staśko wystąpi na High League, aktywistka otrzyma za swoją walkę 80 tys. złotych. – Hej Maja Staśko, zrobiłaś fikołka żeby nie wyjść przed swoim patolewicowym środowiskiem na jeszcze większą hipokrytkę niż jesteś i zadeklarowałaś, że oddasz gaże na fundację. Napisałaś o 40 tys. Co z drugą połową? Twój kontrakt to 80 tys. Znów zarobek na frazesach o "pomaganiu" innym? – Ostro komentuje Sykut.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze