Damian Janikowski

i

Autor: SUPER EXPRESS Damian Janikowski

Rywal z UFC

Weteran UFC będzie rywalem Damiana Janikowskiego na KSW! Tom Breese zawalczy na KSW 74

2022-08-04 14:58

Damian Janikowski poznał rywala na kolejną galę – KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Medalistę olimpijskiego czeka bardzo duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie weteran organizacji UFC, Tom Breese. Anglik stoczył osiem pojedynków dla największej federacji MMA na świecie.

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach, Damian Janikowski (7-4, 5 KO, 1 Sub), stanie przed kolejny bardzo trudnym wyzwaniem podczas KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.  Rywalem Polaka będzie doświadczony Brytyjczyk lubiący kończyć swoje walki przed czasem, Tom Breese (14-3, 5 KO, 8 Sub). Do starcia w kategorii średniej dojdzie 10 września w Arenie Ostrów.

Bezwzględna wypowiedź w kontekście Błachowicza. To może być potężny cios dla Polaka, nadzieja stracona?

KSW 74: Weteran UFC Tom Breese rywalem Polaka

Tom Breese góruje doświadczeniem w MMA nad Damianem Janikowskim. Na swoim koncie ma nie tylko sześć walk więcej w rekordzie, ale również pojedynki dla organizacji BAMMA, Cage Warriors i UFC, w której toczył boje przez sześć lat. Breese w całej karierze wygrywał czternaście razy, z czego tylko jedna walka zakończyła się na kartach sędziowskich. Anglik aż osiem pojedynków kończył już w pierwszej rundzie, a w ostatnim czasie wywalczył i obronił pas mistrzowski holenderskiej organizacji Levels Fight League.

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW

Damian Janikowski powróci do klatki KSW po efektownej wygranej z gali KSW 68, kiedy to już w pierwszej rundzie pojedynku znokautował Tomasza Jakubca. Były medalista olimpijski w zapasach został za to zwycięstwo wyróżniony podwójnym bonusem – za nokaut i walkę wieczoru. Był to drugi bonus dla Janikowskiego za nokaut i drugi za walkę wieczoru. Damian ma na swoim koncie siedem wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem.

Konflikt Nitro i Jacka Murańskiego coraz ostrzejszy. Youtuber potwierdził, że pozwie „Murana”!

KSW 74: Karta walk

Walka o pas kategorii ciężkiej: Phil De Fries (21-6, 1NC, 5 KO, 12 Sub) vs Ricardo Prasel #1 (13-3, 4 KO, 9 Sub)

Karta główna:

  • Damian Janikowski (7-4, 5 KO, 1 Sub) vs Tom Breese (14-3, 5 KO, 8 Sub)
  • Michał Kita (21-14-1, 13 KO, 5 Sub) vs TBA
Sonda
Co sądzisz o transmisjach KSW w Viaplay?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze