Sergiusz Nitrozyniak Górski przed FAME MMA 13

i

Autor: Super Express Sergiusz "Nitrozyniak" Górski przed FAME MMA 13

FAME MMA

Konflikt Nitro i Jacka Murańskiego coraz ostrzejszy. Youtuber potwierdził, że pozwie „Murana”!

2022-08-03 18:08

Robi się coraz ostrzej między Sergiuszem „Nitrozyniakiem” Górskim a Jackiem „Muranem” Murańskim. Niedawno starszy z nich bardzo ostro wypowiadał się o youtuberze i zapowiedział, że może z nim walczyć nawet na FAME MMA 15, gdzie ma stoczyć już… dwie walki! „Nitro” nie pozostaje dłużny i zapowiedział już, że pozwie Jacka Murańskiego za słowa na swój temat.

FAME MMA 15 zapowiada się bardzo ciekawie ale niektóre konflikty, przynajmniej na razie, nie znajdą swojego finału w klatce. Jednym z nich jest spięcie między Nitro a Muranem, które nabiera barw. Jacek Murański już zaproponował, że może zmierzyć się ze słynnym youtuberem już na najbliższej gali, mimo że ma zaplanowane już dwie walki – z Arkadiuszem Tańculą i Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. – To wyjdź na trzeciego po Szalonym Reporterze i Tańculi, zobaczymy czy mam bliżej niż dalej, bo jesteś ode mnie o 27 lat młodszy. Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami (bym pokonał – przyp. red.) . Na trzeciego niech wychodzi. Małolacik w krótkich spodenkach... no na zmęczonego wychodzisz? Chłopcze, wychodzisz? – wyzywał do walki „Nitrozyniaka” starszy z Murańskich. Górski nie był dłużny „Muranowi” – Nie stać cię na to. Powiem ci tak, jesteś ku**ą nie wartą atencji, więc to jest chyba ostatni raz, kiedy ja z tobą w życiu rozmawiałem. Nie próbuj do mnie podchodzić w życiu realnym – odparł youtuber. Na kolejnym FAME MMA: Cage zapowiedział on także, że pozwie Murańskiego.

Jacek Murański wpadł na kolejny, szalony pomysł! Czegoś takiego jeszcze nikt nie wymyślił

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Nitro potwierdził, że pozwie Murańskiego

Sergiusz Górski z pewnością sam jest postacią kontrowersyjną, ale jego zdaniem Jacek Murański przekroczył granice, których nie powinien i dlatego niedługo ma otrzymać pozew od youtubera. – W zeszłym tygodniu chyba to było, jak w zeszłym, to już mu to powiedziałem i podtrzymuje to nadal. Jak wrócę do Polski w tym tygodniu i założę mu sprawę w sądzie. Ja dużo rzeczy rozumiem. Ja też jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni do mnie ciocia, odzywa się do mnie babcia i mówi ”co tu piszą? że to nie jest twoje dziecko?” (…) Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencje i na to nie pozwolę. W życiu najważniejszą osobą jest mój syn i nie pozwolę, żeby ktokolwiek próbował wpływać na opinie ludzi, żeby ktoś szedł na ulicy i mówił mu jakieś głupoty – powiedział „Nitrozyniak”.

Marta Linkiewicz świeci seksownym ciałem. Miała na sobie wyłącznie majtki, opadła nam szczęka

Najnowsze