Jacek Murański, FAME MMA 15 Cage

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/FAME MMA Jacek Murański podczas FAME MMA 15 Cage

FAME MMA

Jacek Murański wpadł na kolejny, szalony pomysł! Czegoś takiego jeszcze nikt nie wymyślił

2022-08-01 14:41

Jacek Murański już zdążył nie raz pokazać, że nie boi się niczego. W tej chwili ojciec Mateusz Murańskiego ma już zakontraktowane aż dwie walki na FAME MMA 15. Jeśli będzie zdolny do walki po starciu z Arkadiuszem Tańculą, to później zmierzy się również z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. Okazuje się jednak, że Murańskiemu nie przeszkadzałaby… kolejna walka na tej samej gali!

Jacek Murański wywołuje wiele, często skrajnych emocji w świecie freak-fightów. Nie da się jednak nie zauważyć, że środowisko to potrzebuje właśnie takich wyrazistych postaci, aby przyciągać uwagę fanów. Ojciec Mateusza Murańskiego z pewnością taką osobą jest i już teraz wiadomo, że na FAME MMA 15 będzie miał okazję aż dwukrotnie wyjść do klatki, o ile zdoła. Jak wiemy, po walce z Arkadiuszem Tańculą (o ile ten wyjdzie do walki po starciu właśnie z Mateuszem Murańskim) ma on walczyć Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. O ile dwie walki na jednej gali to obecnie żadna nowość, to Jacek Murański chce iść o krok dalej.

Artur Szpilka szczerze o walce z depresją. Był w "ciężkiej d***e", ujawnił kulisy walki z chorobą

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Jacek Murański wściekł się nie na żarty. Jest gotów do trzeciej walki?!

Jacek Murański ostatnio popadł w kolejny konflikt, a tym razem jego uwagę bardzo mocno przykuł Sergiusz „The Nitrozyniak” Górski. Murański wściekł się na niektóre wypowiedzi jednej z gwiazd FAME MMA i stwierdził, że będzie wstanie walczyć z nim nawet po dwóch starciach!

Joanna Jędrzejczyk bije się z myślami o powrocie! Wejdzie jeszcze do klatki? Wymowne słowa

 – To wyjdź na trzeciego po Szalonym Reporterze i Tańculi, zobaczymy czy mam bliżej niż dalej, bo jesteś ode mnie o 27 lat młodszy. Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami (bym pokonał – przyp. red.) . Na trzeciego niech wychodzi. Małolacik w krótkich spodenkach... no na zmęczonego wychodzisz? Chłopcze, wychodzisz? – wyzywał do walki „Nitrozyniaka” starszy z Murańskich.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany