Maja Staśko, Andrzej Gołota

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express, Cyfra Sport Maja Staśko, Andrzej Gołota

bezlitosna odpowiedź

Maja Staśko z kolejnym pomysłem na walkę! Wplątali w to... Andrzeja Gołotę. Aktywistka została sprowadzona na ziemię

2023-01-06 12:25

Maja Staśko bez dwóch zdań zalicza się do grona influencerek, które wzbudzają najwięcej emocji, przede wszystkim skrajnych. Zawodniczka HIGH League postanowiła tym razem podzielić się na Twitterze swoimi przemyśleniami dotyczącymi ewentualnej kolejnej walki i szybko spotkała się z masą nieprzychylnych komentarzy. Jeden z nich przyszedł jednak niespodziewanie, bowiem zaproponowano jej Andrzeja Gołotę.

Po dwóch walkach w federacji HIGH League Maja Staśko może być zadowolona z tego, co prezentuje w oktagonie. Na swoim koncie ma bowiem dwa zwycięstwa po tym, jak w debiucie pokonała Ewę "Mrs. Honey" Wyszatycką, a podczas ostatniej gali HIGH League 5 Maszę Graczykowską. Jak się jednak okazuje, w bliższej lub dalszej przyszłości być może będzie nam dane zobaczyć influencerkę i lewicową aktywistę w nieco innym starciu. Na swoim Twitterze Maja Staśko zapytała bowiem fanów, co myślą na temat jej ewentualnej walki z mężczyzną. Odpowiedzi, która nadeszła z pewnością się nie spodziewała. 

Maja Staśko myśli o walce z mężczyzną. Zaproponowali jej... Andrzeja Gołotę, bezlitosna riposta

Lewicowa aktywista z pewnością przywykła już do dużej ilości nieprzychylnych lub szydzących komentarzy, które nieustanie pojawiają się pod jej kolejnym wpisami i nie inaczej było tym razem. Gdy tylko pomyślała o ewentualnej walce z mężczyzną, irracjonalne propozycje posypały się jak z rękawa. Jedną z nich wystosował dziennikarz "Przeglądu Sportowego", Piotr Wołosik. 

Maja Staśko wpadła na kolejny pomysł na walkę i szybko została sprowadzona na ziemię! Wplątali we wszystko... Andrzeja Gołotę

- Myślicie, że mogłabym zawalczyć z mężczyzną? - zapytała kontrolnie na Twitterze Maja Staśko. - Najlepiej z Gołotą - wypalił dziennikarz w odpowiedzi. Jego odpowiedź natychmiast spodobała się internautom i w kilka godzin od publikacji zdobyła więcej polubień, niż wpis lewicowej aktywistki i zawodniczki HIGH League 5. Do takiej walki z pewnością nie dojdzie, jednak sam wpis Mai Staśko może sugerować, że rozważa ona opcję walki z mężczyzną. 

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Najnowsze