Malczyński - Polak O KTÓREJ GODZINIE walka? Malczyński - Polak FAME MMA UK GODZINA walki Malczyński - Polak O KTÓREJ początek walki

2019-12-14 16:10 KG
Dawid Malczyński
Autor: Instagram Dawid Malczyński

Malczyński - Polak O KTÓREJ GODZINIE walka? Malczyński - Polak O KTÓREJ początek walki? FAME MMA UK Malczyński - Polak GODZINA walki 14 grudnia 2019 KIEDY walka Malczyński - Polak. O KTÓREJ początek walki ? W jednej z walk FAME MMA UK niespodziewanie zmierzą się Dawid Malczyński i Adrian Polak. Ich starcie weszło do karty walk w ostatniej chwili. Polska federacja po raz pierwszy po raz pierwszy organizuje gale w poza Polską. KIEDY walka Malczyński - Polak FAME MMA UK O KTÓREJ GODZINIE Malczyński - Polak

Malczyński - Polak O KTÓREJ GODZINIE WALKA? Malczyński - Polak GODZINA WALKI 

Chyba nikt się nie spodziewał, że federacja FAME MMA osiągnie tak duży sukces. Gdy w 2018 roku po raz pierwszy zorganizowała swoją galę nie przypuszczano, że stanie się poważnym graczem na rynku sportów walki. Obecnie organizacja ma za sobą już pięć gal zorganizowanych w Polsce. Każda kolejna przynosiła jeszcze większe zyski i zyskiwała nowe grono fanów. Po sukcesie w naszej ojczyźnie przyszedł czas na Wielką Brytanię.

FAME MMA UK odbędzie się już 14 grudnia w Newcastle. Wydarzenie ma być kierowane pod brytyjską część widowni. Wystąpią tam osobistości znane z angielskich programów telewizyjnych i internetu. Nie zabraknie jednak polskich twarzy. Niespodziewanie w jednej z walk wystąpią Dawid Malczyński i Adrian Polak.

Malczyński - Polak O KTÓREJ GODZINIE walka Malczyński - Polak GODZINA walki

Karta walk pierwszej gali FAME MMA UK miała być złożona tylko i wyłącznie z lokalnych celebrytów. Najpierw na jednej z konferencji prasowych promujących galę z rozpiski wypadł Lewis Harrison - rywal „JMX-a”. Obecny na wydarzeniu współwłaściciel federacji Wojciech Gola rzucił wyzwanie Brytyjczykowi.

Ten bez chwili zastanowienia przyjął ofertę. W walce wieczoru mieli się zmierzyć Scott „Scotty T” Timlin oraz Stephen „Stevie Bear” Bear. Obaj jednak z różnych przyczyn nie dadzą rady wystąpić w Newcastle. Organizatorzy zmuszeni byli znaleźć zastępstwo. Jednym z dań głównch został rewanżowy pojedynek między Adrianem Polakiem a Dawidem Malczyńskim.

Malczyński - Polak O KTÓREJ GODZINIE walka Malczyński - Polak GODZINA walki

Youtuberzy mierzyli się już ze sobą w październiku 2018 roku podczas gali FAME MMA 2 w Poznaniu. Wtedy lepszy okazał się Dawid Malczyński, który wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Dzięki wygranej zdobył mistrzowski pas organizacji w kategorii półśredniej.

Teraz po raz drugi spotkają się w klatce, tym razem pas nie będzie w stawce. Obaj o pojedynku dowiedzieli się w ostatniej chwili i nie mają za sobą okresu przygotowawczego. Na polu bitwy wygra ten, który pokaże większe serce do walki.

Malczyński - Polak GODZINA walki O KTÓREJ GODZINIE Malczyński - Polak 

Pierwsza gala organizacji FAME MMA w Wielkiej Brytanii odbędzie się w Newcastle w sobotę 14.12.2019 roku. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 21 polskiego czasu - to starcie będzie szóstym pojedynkiem wieczoru. Dawid Malczyński i Adrian Polak wyjdą do walki najprawdopodobniej nie wcześniej niż o 22:30. Transmisja i stream online jedynie w usłudze PPV, którą można wykupić na stronie FAMEMMA.tv.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sportowe zachowanie po walce 🏆👑🥊 Post udostępniony przez Dawid Malczyński (@dawid.malczynski)
Najnowsze