Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

i

Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS | Materiały prasowe KSW Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov

Zrobiło się gorąco!

Mamed Khalidov pokazał nagranie z treningu i zaczepił go Pudzianowski. Starcie gwiazd KSW, padły wymowne słowa

2022-08-15 15:40

Mamed Khalidov dochodzi do siebie po brutalnym nokaucie z Roberto Soldiciem. Legenda KSW nie zamierza kończyć kariery i już niedługo chce wrócić do klatki. Widać to po ostatnim nagraniu 42-latka, który rozpoczął przygotowania do kolejnej walki. A od pewnego czasu mówi się o prawdziwym hicie - Khalidov miałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Dla wielu kibiców byłoby to spełnienie marzeń. Sam "Pudzian" postanowił zaczepić rywala i jednym komentarzem pobudził wyobraźnię fanów.

Khalidov nie wspomina najlepiej ostatniej walki. W grudniu zeszłego roku przegrał przez nokaut w 2. rundzie z Roberto Soldiciem. Dla zawodnika pochodzenia czeczeńskiego były to niezwykle trudne chwile. Został znokautowany po raz pierwszy od 2004 roku i dochodził do siebie przez długie minuty. Później musiał przejść poważną operację, a prowadzący go lekarz z Centrum Medycznego MML sugerował, że 42-latek powinien zakończyć karierę. Jednak Khalidov ma na ten temat inne zdanie i już kilka miesięcy temu zapewnił, że wróci do oktagonu. Między innymi podczas gali KSW 70, na której Mariusz Pudzianowski w wielkim stylu pokonał Michała Materlę. Wówczas Czeczen wszedł do klatki i wyzwał "Pudziana" do walki. Kibice natychmiast podłapali ten pomysł, a po kilku tygodniach zyskał on nowe życie. Wydaje się, że do prawdziwego hitu może dojść pod koniec tego roku!

Ohydne słowa pod adresem Jana Błachowicza! Gwiazdor UFC się zagalopował, aż przykro się to czyta

Szymon Kołecki walczy o powrót do zdrowia. "To jest niemożliwe, żebym wrócił w najbliższym czasie do walki' | Andrzej Kostyra

Khalidov pokazał nagranie z treningu i zaczepił go Pudzianowski. Starcie gwiazd KSW

Khalidov postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym nagraniem z przygotowań. W pięknej scenerii przeprowadził solidny trening, co skwitował opisem: "Już niedługo, kolejne ciężkie przygotowania. Kocham to. Pozdrawiam was". Jasno dał do zrozumienia, że wkrótce stoczy kolejną walkę, a nie musiał czekać długo na wyjątkową zaczepkę. Jego nagranie skomentował sam Pudzianowski, którego słowa można odebrać jako zachętę do walki.

Ujawniamy termin kolejnej walki Marcina Najmana! Wiemy, z kim stoczy najbliższy pojedynek. To nie "Stary Muran"

"Szykuj, szykuj się" - napisał "Pudzian". Khalidov równie szybko odpowiedział gwiazdorowi wagi ciężkiej. "Nie strasz, nie strasz" - odpisał były mistrz KSW. Ich wymiana uprzejmości natychmiast stała się hitem internetu i rozgrzała kibiców. Wydaje się, że walka Khalidov - Pudzianowski jest naprawdę blisko. Tym bardziej, że Mamed dążył do rewanżu z Soldiciem, ale ten wyjechał z Polski i podpisał kontrakt z One Championship. W związku z tym 42-latek musi skupić się na innym rywalu, a były strongman jest jednym z najpoważniejszych kandydatów.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze