Marcin Najman

i

Autor: Instagram Marcina Najmana Marcin Najman

News Super Expressu

Ujawniamy termin kolejnej walki Marcina Najmana! Wiemy, z kim stoczy najbliższy pojedynek. To nie "Stary Muran"

2022-08-14 16:43

Marcin Najman już niedługo stoczy kolejny pojedynek. "El Testosteron" ma wciąż kilka konfliktów do wyjaśnienia. W ostatnim czasie plotkowano, że w grudniu dojdzie do pojedynku Najmana z Jackiem Murańskim. Według ustaleń "Super Expressu", pięściarz i zawodnik MMA stoczy wcześniej jeszcze jeden pojedynek. Ujawniamy termin i rywala kolejnego starcia.

Kontrowersyjnych postaci w świecie sportów walki nie brakuje. Jedną z nich z pewnością jest Marcin Najman, którego osoba wzbudza bardzo mieszane uczucia. Większość osób podchodzi krytycznie do "El Testosterona", który jako jeden z pierwszych byłych pięściarzy przestawił się na regularne starty w MMA. W najbliższym czasie Najman znowu ma wyjść do ringu, by stoczyć kolejny pojedynek powoli zbliżający go do końca kariery.

Ujawniamy termin kolejnej walki Marcina Najmana

Marcin Najman ma wielu zawodników, z którymi ma na pieńku. Popularny "El Testosteron" największy konflikt ma z rodziną Murańskich. Głowa rodziny, pan Jacek, to jego prawdopodobny rywal na grudniowej gali High League. Te doniesienia nie są jeszcze potwierdzone, a wokół całej sprawy nie brakuje aury tajemniczości. Wciąż nie wiadomo, czy realnie ten pojedynek będzie miał miejsce podczas wydarzenia "Wysokiej Ligi".

Joanna Jędrzejczyk usłyszała ważne pytanie. Stanowcza odpowiedź byłej gwiazdy UFC, nie ma wątpliwości

Szymon Kołecki walczy o powrót do zdrowia. "To jest niemożliwe, żebym wrócił w najbliższym czasie do walki' | Andrzej Kostyra

Jak udało nam się ustalić, Marcin Najman ma wyjść do ringu do pojedynku z Pawłem Jóźwiakiem. Te informacje pojawiały się już wcześniej. Były zawodnik KSW, FAME MMA czy MMA-VIP ma zmierzyć się na gali Wotore. Według naszych informacji, starcie będzie miało miejsce 22 października. Obaj już teraz wymieniają się "uprzejmościami" w mediach społecznościowych.

Zobacz, jak wyglądał Marcin Najman w dzieciństwie. Kliknij w galerię i sprawdź!

Marcin Najman o końcu kariery

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman powoli zbliża się ku końcowi swojej kariery w świecie sportów walki.

- Ja już nie powinienem walczyć. Zrezygnowałem z boksu, choć dostałem propozycję. Jeśli potrafię powiedzieć "nie", to jest już krok i prognostyk, że niedługo zakończę. Spróbuję tylko spuścić wp****ol tej bandzie zj**ów. Lekarz mi zaleca, żeby skończyć to inna rzecz, ale przecież nie będę się mazał publicznie - przyznał "El Testosteron".

Tajemnicza śmierć nadziei polskiego kickboxingu. Świat sportów walki pogrążył się w żałobie

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze