Kamil Andruszkiewicz

i

Autor: Facebook/ Polski Związek Kickboxingu Kamil Andruszkiewicz

straszna tragedia

Tajemnicza śmierć nadziei polskiego kickboxingu. Świat sportów walki pogrążył się w żałobie

2022-08-13 17:00

Fani, rodzina i przyjaciele Kamila Andruszkiewicza oraz kibice sportów walki pogrążyli się w żałobie po tym, jak media obiegła informacja, że mistrz polski oraz zdobywca tegorocznego Pucharu Świata juniorów przedwcześnie zmarł. O śmierci Kamila Andruszkiewicza poinformował Polski Związek Kickboxingu, co wywołało lawinę pogrążonych w smutku internautów.

Przed kilkoma dniami, 11 sierpnia media społecznościowe obiegła informacja o przedwczesnej śmierci Kamila Andruszkiewicza, który zmarł w młodym wieku. Zawodnik do tej pory piął się po szczeblach swojej juniorskiej kariery, wywalczając nie tylko mistrzostwo Polski, ale również tegoroczny Puchar Świata juniorów. Wiadomość ta wywołał tym większe poruszenie wśród internautów oraz fanów sportów walki, że do tej pory nie ustalono, co było powodem śmierci młodego zawodnika.

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Świat kickboxingu pogrążył się w żałobie po śmierci Kamila Andruszkiewicza. Tajemnicza śmierć mistrza Polski juniorów

Dziś odszedł od nas młody zawodnik, Mistrz Polski i zdobywca tegorocznego Pucharu Świata juniorów KAMIL ANDRUSZKIEWICZ [*] Polski Związek Kickboxingu składa wyrazy współczucia najbliższej rodzinie Kamila, jego przyjaciołom oraz trenerowi, kolegom i koleżankom z klubu Legia Fight Club. Spoczywaj w pokoju młody wojowniku [*] - napisał PZK na swoim Faceeboku. Pod wpisem pojawiły się setki komentarzy, w których internauci składają kondolencje rodzinie mistrza Polski juniorów.

Te słowa mogą zaboleć Wilfredo Leona! Dosadny komentarz, były reprezentant Polski nie gryzł się w język

TAK MIESZKA Dariusz Michalczewski. PIERWSZY RAZ pokazał LUKSUSOWE mieszkanie nad MORZEM
Najnowsze