Wilfredo Leon, Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfrasport Wilfredo Leon, Bartosz Kurek

to może zaboleć

Te słowa mogą zaboleć Wilfredo Leona! Dosadny komentarz, były reprezentant Polski nie gryzł się w język

2022-08-13 16:14

Mistrzostwa świata siatkarzy zbliżają się wielkimi krokami i wielu fanów reprezentacji Polski mogło zastanawiać się, czy Wilfredo Leon wspomoże kolegów w walce o tytuł. Teraz wiadomo już, że będzie on mógł dopingować kadrę jedynie z trybun, jednak nie dla wszystkich jest to koniec świata. Były reprezentant Polski, Michał Ruciak zdecydował się dosadnie skomentować brak Leona w kadrze. Te słowa mogą go zaboleć.

Przed kilkoma dniami nadzieje Wilfredo Leona na udział w tegorocznych mistrzostwach świata, które odbędą się również w Polsce zostały pogrzebane, podobnie jak nadzieje fanów, którzy mieli nadzieję, że reprezentant Polski wspomoże swoich kolegów na parkiecie w czasie imprezy, która zbliża się wielkimi krokami. Okazało się bowiem, że stan zdrowie siatkarza nie pozwala na jego udział w mistrzostwach świata, jednak nie dla wszystkich jest to problem. 

Bartosz Kurek nie wytrzymał po tym, co usłyszał od żony. Ta reakcja mówi wszystko, mógł tylko pokręcić głową

Brak Wilfredo Leona w kadrze na mistrzostwa świata. Dosadny komentarz byłego kadrowicza

- Po konsultacji medycznej oraz serii rozmów pomiędzy trenerem, sztabem i lekarzami, zdecydowano, że dołączenie Wilfredo Leona do drużyny na Mistrzostwa Świata będzie wiązać się ze zbyt dużym ryzykiem. W związku z tym Wilfredo Leon nie weźmie udziału w FIVB Mistrzostwach Świata 2022 w piłce siatkowej mężczyzn, których Polska jest współgospodarzem - czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Piłki Siatkowej. 

NIE PRZEGAP: Wymowne słowa Don Kasjo o Arturze Szpilce. Szef PRIME MMA nie zostawił złudzeń, jest pewny nokautu na Szpili

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?

Te słowa mogą zaboleć Wilfredo Leona! Dosadny komentarz, były reprezentant Polski nie gryzł się w język

Michał Ruciak jest jednak przekonany, że nawet bez jednej z największej gwiazd, Biało-czerwoni mogą walczyć o tytuł, bowiem dokonali już tego dwukrotnie, nie mając Leona w składzie. - Jesteśmy podwójnymi mistrzami świata bez Wilfredo Leona. Jasne, że celujemy w zwycięstwo. Trzeba to sobie powiedzieć jasno, stać nas na to - wyznał były reprezentant Polski w rozmowie z "Interią". Pierwszy mecz podczas mistrzostwo, Polacy zagrają 26 sierpnia z Bułgarią.

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Najnowsze