Jan Błachowicz

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Jan Błachowicz

w głowie się nie mieści

Ohydne słowa pod adresem Jana Błachowicza! Gwiazdor UFC się zagalopował, aż przykro się to czyta

2022-08-14 16:07

Fani Jana Błachowicza z zapartym tchem wyczekują kolejnej walki "Cieszyńskiego Księcia", który najpewniej zmierzy się z Magomedem Ankalaevem w eliminatorze do walki o pas. Taki stan rzeczy nie spodobał się innemu zawodnikowi, który ostrzy sobie zęby na tytuł mistrza kategorii półciężkiej. Jamahal Hill postanowił skomentować dorobek Jana Błachowicza w UFC, nieco się zagalopowując.

W ostatnich dniach wiele się dzieje wokół Jana Błachowicza. Po tym, jak Magomed Ankalaev wygadał się, że to on ma być kolejnym rywalem Polaka podczas gali UFC, "Cieszyński Książę" postanowił zwrócić się do obecnego mistrza kategorii półciężkiej. W tym czasie jednak przyszedł kolejny cios. Okazuje się, że Jamahal Hill, który obecnie zajmuje 6. miejsce w rankingu UFC, zdecydował się uderzyć w Jana Błachowicza. 

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Gwiazdor UFC uderzył w Jana Błachowicza! Okropne słowa pod adresem polskiego zawodnika. To się w głowie nie mieści

31-letni Amerykanin świeżo po swojej ostatniej wygranej, podczas której pokonał Thiago Santosa wyznał, że miał nadzieję na walkę o pas mistrzowski. Na ten jednak będzie musiał nieco poczekać, co sprawiło, że zagalopował się oceniając dorobek Jana Błachowicza w UFC.

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
TAK MIESZKA Dariusz Michalczewski. PIERWSZY RAZ pokazał LUKSUSOWE mieszkanie nad MORZEM

Ohydne słowa pod adresem Jana Błachowicza! Gwiazdor UFC się zagalopował, aż przykro się to czyta

Jamahal Hill bezpardonowo zaczął umniejszać wygranym Jana Błachowicza w UFC, uderzając przy tym w innych zawodników, z którymi mierzył się Polak. - Jan Błachowicz? Ja pier****... Przecież on przegrał z Santosem. Kogo w ogóle pokonał Błachowicz?! Cory’ego Andersona? Jego już nie ma w UFC. Dominicka Reyesa, który wracał po porażce... Nawet Israela nie pobił, tylko przeleżał na nim całą walkę... Szanuję go, bo jest groźny oraz jest jednym z najlepszych w UFC, ale nie porównujcie mnie z nim. Ja mogę najeb...ć każdemu! - wypalił Ametykanin w rozmowie z "Sportskeeda". 

Tajemnicza śmierć nadziei polskiego kickboxingu. Świat sportów walki pogrążył się w żałobie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze